Recent content by skellig

+
  1. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Niestety, ale te zrzuty wyglądają wg mnie słabo. Po prostu przez rozdzielczość. Wielkość ekranu to nie wszystko. Ale na plus zapisuje Ci się to, że już nie pokazujesz zdjęć z "jajkiem" zamiast minimapy ;)
  2. S

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Widzę, że mam podobne zdanie na temat głosów Barona i Ciri. Rewelacja. Gdyby się zastanowić, to wybrałoby się więcej świetnie dobranych głosów, ale to właśnie Baron i Ciri od razu przyciągnęli moją uwagę.
  3. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Podpisuję się w zupełności. Mirakuru1992 - każdy ma swoje zdanie. Tobie taka rozdzielczość na tak dużym ekraniku pasuje, innym nie. Mnie również Twoje screeny czy zdjęcia, zupełnie nie przekonują. Nie ma potrzeby udowadniania na siłę, że "moje jest najmojsze". Najważniejsze, że Tobie się taka...
  4. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    A jaka reszta ustawień, oprócz włączonego HW? Postprocesy włączone?
  5. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ruch ust to jedno, ale osobną rzeczą jest odchylanie głowy/robienie wielkich oczu, przymrużanie oczu, itp. Wszystko to pasuje do wypowiadanych kwestii.
  6. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Nie mylisz się. Będzie śmigało.
  7. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Nisko-średnie. https://www.youtube.com/watch?v=W9hl7ueeRAc
  8. S

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Nawet jeśli wycinali content i dają go teraz w formie DLC, to nie mam o to pretensji. To po prostu jedna ze strategii. Po co dawać wszystko od razu, skoro można dawkować? To wręcz nieracjonalne. I nie widzę nic złego w przygotowaniu sobie tych DLC wcześniej.
  9. S

    CDP Czy Wy jesteście niepoważni? patch1.5!

    dishar23 Dużo ważniejsza byłaby dla mnie niemożność przejścia jakiegoś zadania fabularnego niż trochę mniej expa czy 3lvl mniej. Z podniecania się cyferkami przy expie chyba wyrosłem i nie uważam tego za clue :)
  10. S

    CDP Czy Wy jesteście niepoważni? patch1.5!

    dishar23 Nie ma gry tak złożonej, która w tak krótkim okresie czasu po premierze, bylaby tak dopracowana jak tego oczekujesz. Zejdź na ziemie, proszę :) Na przyszłość - odczekaj parę miesięcy jeśli jesteś tak wrażliwy na bugi.
  11. S

    CDP Czy Wy jesteście niepoważni? patch1.5!

    Jedni świadomie czekają z zakupem gry specjalnie po to, żeby uniknąć większej ilości bugów, a inni grają od premiery i się dziwią, że są bugi... Postawa tych drugich, jest kompletnie nieracjonalna. Jeśli gram od premiery, to mam świadomość ryzyka, niespodzianek i bugów. Świadomie podjąłem to ryzyko.
  12. S

    CDP Czy Wy jesteście niepoważni? patch1.5!

    Tak, istotny bug. Ale polecam zrobić 10 oddechów, złapać odrobinę dystansu, poczekać kilka dni na patcha. Tylko ostrzegam - po tym patchu, odkryte zostaną kolejne bugi. No niestety :) Taka jest naturalna kolej rzeczy, że bugi były i będą. Ja gram nawet teraz i expa jakoś zdobywam. Też bym...
  13. S

    CDP Czy Wy jesteście niepoważni? patch1.5!

    Jak się czyta teksty w stylu "nie potrafią robić gier, niech znajdą inny zawód" w kontekście tak świetnej gry jak W3 pomimo bugów, to po prostu wszystkie witki opadają. To jest klasyczny hejt, z którym się nie powinno dyskutować, trzeba po prostu ignorować.
  14. S

    Wiedźmin 3 - grafika

    wisielec ma trochę racji z tym nie do końca uczciwym marketingiem. Ale tak to działa w dzisiejszym świecie. Z drugiej zaś strony całkowicie trafiają do mnie tłumaczenia CDP RED. Bo jest dokładnie tak jak LordXun napisał - w tworzeniu tak złożonego oprogramowania nie wszystko da się przewidzieć...
  15. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja się nie spodziewałem różnic; tak tylko informuję, gdyby ktoś jednak był ciekaw, czy nowe stery cokolwiek zmieniają na Maxwellach i się np. obawiał instalować :)
Top Bottom