Recent content by Stratocaster-54

+
  1. S

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Może respawn potężniejszych potworów (lesze, gryfy itd.), żeby na end-gamie było ciekawiej? :)
  2. S

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Sven we wsi Ferlund na Ard Skellig, po poparciu opcji Haralda i stanięciu w jego obronie, jest negatywnie nastawony, co nie byłoby takie złe jeśli możnaby go spokojnie skrócić o głowę. Po pokonaniu go i opuszczeniu wsi respawnuje się w nieskończoność. bo przez ten bug quest skończył się tak...
  3. S

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    W wersji 1.11 nie ma możliwości rozpoczęcia zadania "Obrońca drobiu". Tytułowy drób czasami się pojawia czasami nie, jego właścicielka - nigdy, więc nie ma możliwości zastartowania questa. Miło by było gdyby to ktoś przeczytał przed następnym patchem :)
  4. S

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    A nie nocą czasami? Wyśmienity Puszczyk nocą się nie wyczerpuje :) Od siebie dorzucę obozowisko bandytów na południowy zachód od Duen Hen po splądrowaniu wciąż podświetla się jako nieruszone. Kowal ze wsi Jaworniki (ludzie w opałach) nie ma zamiaru wyjść po otwarciu klatki.
  5. S

    [BUG] Ludzie w opałach (Velen)

    [BUG] Ludzie w opałach (Velen) Witam, Mam problem z miniquestem "ludzie w opałach" znajdującym się na południe od wsi Jawornik. Wpadam między bandytów, ręce, nogi, głowy latają, biorę klucz z ciała delikwenta, otwieram klatkę, a tu się okazuje, że kowalowi najwyraźniej bardzo się w środku...
  6. S

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Trofea, osiągnięcia, achievmenty...

    A ja mam zapytanie odnośnie trofka za zlecenia: czy trzeba ZABIĆ WSZYSTKIE potwory np. żeby się odblokowało?
  7. S

    Brak znaczników na mapie

    Dobra, alarm odwołany. Nie wiem jakim cudem, ale w opcjach HUD-u przestawiła się opcja "nieznane obszary na minimapie" czy jakoś w tym stylu...
  8. S

    Brak znaczników na mapie

    Brak znaczników na mapie Mój pierwszy post, więc chciałbym powitać wszystkich wiedźminów na szlaku :) Do rzeczy: po interakcji z tablicą ogłoszeń na mapie nie pojawiają się żadne znaki zapytania - totalne pustkowie. Aktualnie gram drugi raz - na poziomie Miecz i Opowieść. Za pierwszym razem...
Top Bottom