Recent content by username_2059807

+
  1. U

    Wiedźmin i wspomnienia z nim związane - Konkurs

    Jak pomyślę, że to już 6 lat to po prostu... przypomina mi się to wszystko co było przed premierą W1, pierwsza strona z kilkoma konceptami i gdzieś tam krążące po forum cdprojekt.pl pierwsze screeny z autorskiego (jeszcze przed ogłoszenia że będzie aurora) silnika (o ile dobrze pamiętam)...
  2. U

    Konkurs na weekend

    http://img864.imageshack.us/img864/2070/konkurswitcher.jpg
  3. U

    Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

    Wychynąłem tylko na chwilę z jaskini pełnej potworów pomyślałem - Oł, to już rok siedzenia z Wiedźminem 2, eh cóż trzeba wracać ...do GRY ;)
  4. U

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Można, ja za pierwszym przejściem miałem obydwie karty. Trzeba tylko wykonać zadania i w odpowiedni sposób rozmawiać. Dodatkowa przygoda jest całkiem ciekawa i dynamiczna. Lekkie nawiązanie do "mniejszego zła" wyszło ciekawie . Według mnie "cena..." jest bardzo klimatyczna i nie zgadzam się że...
  5. U

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Dzięki wam Redzi:) może od teraz będziesz już mnie spamu na forum
  6. U

    Otwarte testy gry Wiedźmin: DuelMail rozpoczęte!

    Co wyście najlepszego zrobili ja mam w piątek kolokwium! ;P no dobra fajnie jest, tylko coś nie bardzo ludzie wyzwania przyjmują. To naprawdę wciąga!
  7. U

    Niekończąca się opowieść... [Uwaga, SPOILERY!]

    A czytałeś sagę do końca? Bonhart miał przy sobie trzy medaliony, i o ile dobrze pamiętam Geralt wziął wilka. Chyba to jest rozwiązanie twojej wątpliwości co do medalionu.
  8. U

    D'jinni i patch 1.3 przesunięte

    Wiesz to by było trochę bez sensu, bo w razie kolejnej obsówy będzie następna setka debilnych komentarzy, oczywiście nie mówcie o ludziach, którzy pisali tu coś z sensem(wielu ich nie było). A tak mają wygodny termin od stąd do bliżej niesprecyzowanych kilku dni. Mi to nie przeszkadza, na nikim...
  9. U

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    Raczej to oznacza że jest to dowcip prima aprilisowy, ciekawe co umieścili w środku tej paczki;)
  10. U

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    Czy ty aby nie przesadzasz? pewnie, juz to widze jaką im sprawia ogromną przyjemność to że po raz kolejny muszą nam powiedzieć że coś się przesunie. Czysta radocha po prostu. Ja wychodzę z założenia że skoro nie dali to mają jakiś dobry powód i wątpie żeby tym powodem była chęć pokazania nam że...
  11. U

    Data wydania edytora przygód D'jinni przesunięta na ostatni tydzień marca

    Wystarczyłoby dokładnie przeczytać pierwszy post w tym temacie. Jest tam
  12. U

    Rozszerzenia

    Możesz spokojnie bez stresu przeczytać książki. Fabuła gry jest "osadzona" dopiero po zakończeniu sagi o wiedźminie. Zapewniam że nie zepsujesz sobie zabawy, wręcz przeciwnie odkryjesz masę smaczków których dotąd nie miałeś szansy zauważyć:)
  13. U

    Patch 1.2 dostępny!

    Największe zmiany zauważyłem przy wchodzeniu i wychodzeniu z chatek(poprostu w mgnieniu oka w porównaniu z tym co przeżywałem wcześniej), i przy zapisywaniu gry.Byłem pewien że na sprzęcie na którym gram nie możliwa jest żadna poprawa(pewnie sporo z was zdziwiłoby się że wogóle na takiej...
  14. U

    Registration - chę się o tym dowiedzieć czegoś więcej

    Nie zbyt jasno opisałeś problem. "Zarejestruj Grę" masz zaraz pod "Uruchom Grę" . Opisz trochę dokładniej o co chodzi .
  15. U

    Bardzo dobra recenzja na IGN.com

    Sugerujesz że gry na engine`ach Bioware dostaje taką samą ocene za każdym razem?;) to pewnie układ heh;)
Top Bottom