Recent content by Vorzheva

+
  1. V

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    IMHO Wiele osób jest mocno zcyborgizowanych i ich mimika nie jest tak widoczna, rozpoznawalna jak u zwykłych ludzi. Z drugiej strony V ma zcyborgizowane ręce, które się nie męczą i mają stabilizatory.
  2. V

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    Pewnie nie długo pojawi się na youtube coś lepszego. Gomola oddychaj, oddychaj głęboko. Wezwać Trauma Team??? :p
  3. V

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    Jest pięknie. Gratulacje, świetna robota. Brawa dla muzyków, bardzo dobrze pasuje i robi wrażenie. Cyberpunk się wylewa. Strzelaniny, hmm, dla mnie takie se. Trzeba ograć samemu. Jednak oglądać to nie to samo. Niszczenie osłon fajne, efekty pocisków hmm niektóre ok. Krenzikov bardzo fajnie...
  4. V

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Przez 50 minut byłam w innym świecie. Muzyka rewelacja. Widzę, że ceny jak w podręczniku. Szkoda. Do strzelanin nie jest przekonana. Ale to trzeba ograć. Pewnie inne wrażenie jak się patrzy a inne jak gra. A tego nie mogę się doczekać (y)
  5. V

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    I jest pięknie i cyberpunkowo :)
  6. V

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    I teraz przez 6h będziemy patrzeć na 99% :ROFLMAO:
  7. V

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Chyba za chwile.
  8. V

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Prawie 80 tys. ludzi. Jaki jest rekord na twitchu??
  9. V

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Zgubiłeś jedno 0 :)
  10. V

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Apropo modów :ROFLMAO: Jeszcze tylko 41 minut mam nadzieję, i będzie wiadomo o co chodzi.
  11. V

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Hej mięsęm jeszcze nie rzucam ale tutaj modzi zniechęcają do rozmów :whistle:
  12. V

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Jak dla mnie trochę modzi za bardzo ucinają rozmowy. Obserwuje forum angielskie i tam poruszają wiele wątków i nikt nie przeszkadza.
  13. V

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    U mnie to samo zuber. Leci obok a ja robię coś innego.
  14. V

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    No właśnie kiedy będzie otwarcie bo podają różne godziny. 19-ta polskiego czasu?
  15. V

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Na razie z obrazka jest tyle: https://imgur.com/Cle6PDB
Top Bottom