Recent content by w4rh3ad

+
  1. w4rh3ad

    Hotfix 1.11

    Pierwsze przejście gry zaczynałem na 1.04 poprzez 1.05 i skończyłem je na 1.06, jedynymi dwoma bugami z jakimi nie mogłem sobie poradzić (nie licząc drobnych glitchy nie wpływających na rozgrywkę a jedynie psujących imersję)jakie wyłapałem było oczywiście brak legendarnych blueprintów na ciuchy...
  2. w4rh3ad

    Hotfix 1.11

    Na chwilę obecną byłoby to odciąganie pracowników od spraw dużo ważniejszych, nie wspominając o tym że zwykłe pvp byłoby całkowitym marnotrawstwem wykreowanego świata i możliwości jakie on daje oraz rodziłoby nowe problemy które teraz stanowczo są zbędne.
  3. w4rh3ad

    Hotfix 1.11

    Co do krwawego rytuału to przechodziłem go dwukrotnie na 1.04 oraz 1.06 i każdorazowo był do ukończenia z jednym mykiem, mianowicie musiałem wejść na teren od strony uliczki dojazdowej (tak jak prowadzi gps), nie od tyłu poprzez zabudowania. Gdy wchodziłem od tyłu przez zabudowania mogłem...
  4. w4rh3ad

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Obiecali w przeciągu 10 dni, dzisiaj dopiero 9 dzień, mają jeszcze czas ;) Poza tym czego by ten patch i następne nie naprawiały dla mnie osobiście nie ma to znaczenia. Szczęśliwie nie miałem większych problemów z grą, czasami trafił się drobny glitch nie wpływający na rozgrywkę. To czego ja...
Top Bottom