Recent content by weusd

+
  1. W

    Kontrakt: króliki doświadczalne

    Błędu nie ma, jeśli technik zdoła przebiec przez hol do pokoju ochrony. Wybijasz przeciwników i wchodząc do pokoju, nie zabijasz technik bronią, musisz ją chwycić F i następnie zabić przez użycie F (uduszenie).
  2. W

    Zawartość dodatkowa z serii Wiedźmin do pobrania

    I co dalej z tą sprawą? :)
  3. W

    Zawartość dodatkowa z serii Wiedźmin do pobrania

    Witam, Te pytania są skierowane do ludzi z CDPR. Wsparcie GOG skierowało mnie tutaj, żebym zadał Wam te pytania. W1: 1. Dlaczego na GOG w bibliotece gier nie ma do pobrania artbooka w wersji polskiej dla pierwszej części? 2. Dlaczego na GOG w bibliotece gier nie ma do pobrania map świata W1...
  4. W

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Dzięki za informację CannibalisticCorpse.
  5. W

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Cześć, Powróciłem do grania W3 po długim czasie i do wyboru obecnie mam takie rozwojowe misje: 1. Wróg publiczny (Triss) 2. Kwestia życia i śmierci (Triss) 3. Ostatnie życzenie (Yennefer) Chciałbym się dowiedzieć: 1. Którą misję najpierw trzeba zrobić z tych dwóch misji: Wróg publiczny...
  6. W

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Wiem o tym, coś za coś. Dzięki za informację, czyli jeszcze raz Geralt może złamać mu nogę, ale tym razem w grze? :) I jeszcze zapytam o to, jednak Vesemir przeżyje? Jego śmierć następuje w W3, ale w SzK jest żywy. Dzięki za informację. Rozumiem, w porządku. Te wszystkie końcowe wybory...
  7. W

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Dzięki za informację. Przeglądam ten twój spis kart do Gwinta w excelu i brakuje mi tam konkretnej informacji o tym, że dana karta jest do wygrania w podstawowej grze lub w którymś z dodatków. Wiem, że u samej góry masz napisane SzK i KiW, ale według mnie jakbyś dopisał w nawiasach np. tutaj...
  8. W

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    No tak, szkoda, że wcześniej nie przeczytałem w solucji tej misji, wtedy bym postąpił inaczej. Czy Wy też macie wrażenie, że wygląd całego ekwipunku, rzeczy itp. z konsoli jest lepszy niż na PC? https://www.youtube.com/watch?v=qpIXqJkrPas I skąd ten gość ma jadowite miecze cechu żmii...
  9. W

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Dzięki za informację, byłem przekonany, że to o niego chodzi i od razu go zabiłem, ale tak czy siak on mordował też te kobiety. Misja poboczna: Śmiertelne grzechy https://www.eurogamer.pl/articles/2015-06-05-wiedzmin-3-novigrad-zadania-poboczne-cz-9 Dzięki za informację.
  10. W

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Dzięki za tę listę. Popatrzę do niej. *** Wcześniej zapomniałem o to się zapytać, ktoś z Was może wie, o co chodzi z tym Natanielem, który mordował kobiety w Novigradzie? Dopadłem go, a później, gdy przechodziłem nie daleko domu Triss, włączył się filmik, na którym Geralt stwierdził, że to nie...
  11. W

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Zdobyłem już tę kartę, dzięki za info. Wszystkich uwolniłem. Wszystkie znaczniki, w których było coś do zrobienia są wyblakłe, to znaczy, że wszystko zrobiłem. Tę misję też zrobiłem dawno temu. Wszystko z żółtych tablic zrobiłem. Mam jeszcze misję z Triss, bal u Vegelbudów, na którym można...
  12. W

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Przerąbałem całą mapę w W3, zajęło mi to wiele godzin, odwiedziłem wszystkich kupców, których widać na mapie i z którymi wcześniej grałem i jeszcze raz z nimi zagrałem dla pewności i niestety wciąż brakuje mi trzech kart z Velen i jednej karty z Novigradu i jednej z zamku w Wyzimie. Nie wiem...
  13. W

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Dzięki za informację. Dzięki za informację. Wiedźmin 3 - Wszystkie romanse i seks https://www.eurogamer.pl/articles/2015-06-28-wiedzmin-3-wszystkie-romanse Dzięki za informację. Ten kupiec znajduje się tutaj. Brakuje mi tylko jednej karty z Novigradu, a myślę, że z wszystkimi kupcami...
  14. W

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    Rozumiem, jednak wybiorę stronę Yennefer, jak kiedyś będę przechodził drugi raz W3, to wybiorę stronę Triss, ale chciałbym o jedno dopytać. Wiem, że można zrobić romans między Geraltem, Yennefer i Triss i czy to jest dobry wybór? Jakie są plusy i minusy tego wyboru? Czy jak wybiorę ten romans...
  15. W

    Wiedźmin 3 po raz pierwszy - pytania

    I nie naprawili. Rozumiem, dzięki za info. Chciałbym się jeszcze zapytać o poboczne zadanie "Kwestia życia i śmierci" z Triss, lepiej je zrobić przed zadaniem "Ostatnie życzenie"?
Top Bottom