Recent content by Wlodi89LCT

+
  1. Wlodi89LCT

    Aktualizacja 2.02

    Odgłosy silnika dalej są niesłyszalne jak włączymy radio w aucie?
  2. Wlodi89LCT

    Dziękujemy!

    Ciekawe ilu pracowników ruszy aby łatać błędy wprowadzone w aktualizacji 2.01, takie jak m. in. problemy z dźwiękiem silnika samochodów, zerowanie poziomu wszczepów, czy liczne wywalenia do pulpitu...
  3. Wlodi89LCT

    Aktualizacja 2.01

    Widzę, że radio naprawione ale... Czy nie dało się tego zrobić raz a porządnie? Dlaczego nie słychać teraz odgłosów silnika czy pisku opon? To już wcześniej było lepiej bo teraz w ogóle nie czuć auta. Zderzenia z kolei słychać normalnie. No żenada...
  4. Wlodi89LCT

    Aktualizacja 2.01

    Na Steamie do pobrania macie blisko 21,7 GB, natomiast na GOG.com tylko 6,73 GB. Nie wiem jak jest z wersjami konsolowymi.
  5. Wlodi89LCT

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    Rozwiązaniem może być wyłączenie zapory. U znajomego właśnie to pomogło.
  6. Wlodi89LCT

    Aktualizacja 2.01 już wkrótce (znane problemy)

    Z jednej strony fajowo, że patch jest w przygotowaniu, ale z drugiej to powinien wpaść pierwszego dnia po premierze. Zwłaszcza chodzi mi o tą głośność radia. Mamy naprawdę gorący okres gamingowego roku i jest masa dużych, fajnych premier, więc zdecydowana większość ludzi ogra dodatek w...
  7. Wlodi89LCT

    Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - Nasze wrażenia

    Powrót co NC oceniam jako udany, choć mam kilka zastrzeżeń co do dodatku i aktualizacji 2.0. Historia dodatku jest znośna, ale jej przedstawienie to mistrzostwo. Wybory, zarówno te duże jak i małe, są naprawdę satysfakcjonujące, choć gra często daje nam pstryczka w nos, choć wydaje nam się, że...
  8. Wlodi89LCT

    Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - Nasze wrażenia

    Ot, wrażenia z ogrywania DLC...
  9. Wlodi89LCT

    Aktualizacja wymagań systemowych

    Zastanawia mnie jak to możliwe, że @Barti30 ma "stabilne" 60 fpsów przy wysyokich ustawieniach na swojej konfirguracji, jak ja mam spadnki do 25 fpsów w centrum podczas jazdy autem... Mam i5 13400, RTX 3060, 32gb ramu, dysk ssd... Gram na ustawieniach wysokich+, z DLSS na zrównoważony...
  10. Wlodi89LCT

    Premiera dodatku Cyberpunk 2077: Widmo wolności odbędzie się 26 września!

    Wiadomo ile danych trzeba będzie pobrać? Patch ponad 30Gb (PC), a dodatek? Ile miejsca będzie zajmować gra z dodatkiem?
  11. Wlodi89LCT

    QUIZ: Twój najlepszy przyjaciel z Night City

    No to już wiem, że trzeba go uratować jak będę grał po premierze dodatku.
  12. Wlodi89LCT

    Aktualizacja wymagań systemowych

    Bardziej niż kartą martwiłbym się procesorem. I74790k jest sporo słabszy od 6700k i mam wątpliwości czy w ogóle pograsz na takiej konfiguracji, a nie czy w 60 fps-ach... Miałem dokładnie taki sam procesor i cp w wersji 1.6 nie był w stanie utrzymać stałych 60 klatek. Grałem na karcie rtx 3060...
  13. Wlodi89LCT

    Aktualizacja Edgerunners (1.6) – lista zmian

    hahahahaha, już biegnę do sklepu po drugi dysk, albo pendrive żeby grę zaktualizować... XD Widzę że jak kupować gry to tylko na steamie, bo tam nie ma takich kwiatków. No i po raz kolejny przekonuję się że CDPR to lubi w kulki lecieć z klientami...
  14. Wlodi89LCT

    Aktualizacja Edgerunners (1.6) – lista zmian

    Witam. Nie mogę pobrać aktualizacji, ponieważ nie posiadam 73gb wolnego miejsca na dysku... WTF?!
Top Bottom