Recent content by zwihr

+
  1. Z

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Przecież gon w grze zachowuje sie jak żołnierze, nie jak upiory lub czarodzieje. Żołnierzom wystarczyłoby popatrzeć na nich pięć minut z murów, żeby wiedzieć, jak z nimi walczyć (mianowicie ostrzelać z kusz i patrzeć jak giną). Ewentualnie nawet Geralt by im wytłumaczył (lub Letho) co i jak z...
  2. Z

    [SPOILER] Eredin

    Swoją drogą mocno kontrowersyjne dla mnie osobiście jest zrobienie z Eredina postaci aż tak łasej na władzę, że gotów był zamordować starego króla, żeby ją przejąć. Najbardziej oczywista interpretacja książkowych zapisów o tym wydarzeniu sugerowała niefortunny wypadek, a nie celowe morderstwo...
  3. Z

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Dobra, wycinajmy z gier, najlepiej jak najwięcej potworów i questów POBOCZNYCH na kilka minut. Co tam po tak ważnym elemencie świata jak małżonka Emhyra, fałszywa Ciri? Co tam, że potworów w grze jest 6, bo wszystkie inne to inne nazwy, wariacje na temat tego samego i ewentualnie inna tekstura...
  4. Z

    Lista zmian i wyciętego contentu w Wiedźminie 3 w porównaniu do wycieków

    Jeżeli REDzi nie wprowadzą przynajmniej części z tych zadań i/lub potworów w dodatkach (obu) to zawiodą jako twórcy gier i pozostanie im już tylko seppuku, by zmazać hańbę.
  5. Z

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ale z drugiej strony, Dziki Gon potrafił zamrażać i teleportować się. Dobre pchnięcie, w wykonaniu dobrego szermierza jak Eredin, połączone z dobrze wymierzoną teleportacją sprawiłoby, że smoka spotkałby taki sam los jak bazyliszka po walce z Ciri i Baronem. Elfie ostrze teleportowane prosto w...
  6. Z

    Wiedźmin 3: potwory

    Moglibyście jakąś listę walnąć? Bardzo byłbym wdzięczny, a spoilerów co do potworów to się zbytnio nie boję, więc...
  7. Z

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Takie pytanko mam po obejrzeniu tego filmu: Leszy nie przyzywa Nekkerów, tak jak zapowiadano?
  8. Z

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    Dobra, koniec dyskusji. Idź udawać fajnego gdzie indziej. Nie obraziłem cię i gdzieś mam twoją ewentualną dyskusję, nie dajesz żadnych spoilerów, których nie dałoby się przewidzieć, a po wycieku całej fabuły dawno już temu uwierz mi, nikogo nie zaszokujesz. Życzę powodzenia z denerwowaniem...
  9. Z

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    No właśnie daje radę, bo większość z tego albo była powiedziana, albo nie jest dużym spoilerem, albo jest przewidywalna choćby po nazwach utworów. To z wybieraniem króla akurat było i przewidywalne, i wydaje mi się, że było raz podane. I nie obraziłem cię ani razu.
  10. Z

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    A może powiedziałbyś coś, co nie zostało wcześniej wymyślone na forum, co, cwaniaczku? (Lub jak kusza od Vesemira, podana przez samych REDów) Albo czego nie dałoby się wywnioskować po trailerach? Lul, obvious troll
  11. Z

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    obvious troll is obvious
  12. Z

    Wiedźmin 3 - grafika

    Tylko te piksele krzyczące na mnie z ekranu... Podana jest rozdzielczość na której jest ta gra odpalona podczas nagrywania tego filmu?
  13. Z

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Czekaj, czekaj. Doedukuję się. Abstrahując od Wiedźmina 1, który i owszem, był mocno wzorowany na wydarzeniach z sagi i bardzo mocno się do nich odnosił i czynił aluzje, do czego odniesieniem jest większość wydarzeń z Wiedźmina 2? Cały wątek zabójców królów? Bo chyba nie masz zamiaru mi tutaj...
  14. Z

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Tylko że o to chodzi, że w giercę tą jeszcze nie grałeś, więc skąd możesz wiedzieć, że wyżej wymienionych nawiązań i "puszczania oka" do ponadprzeciętnie uzdolnionych i inteligentnych, a do tego dojrzałych czytelników prozy Sapkowskiego (takich jak - zdaniem oczywiście twoim własnym - ty) nie...
  15. Z

    Wiedźmin 3 - tryb hardkorowy - dyskusja

    Tylko że później zwijał się jeszcze przez kolejne 5 sekund.
Top Bottom