Search results

+
  1. S

    HUD i tło

    HUD i tło Witam Mam problem z HUD'em, gdy testuję sobie to co stworzyłem do tej pory męczy mnie problem braku HUD'u, nie widać nic prócz mapy i Geralta, gdy klikam Ctrl powinno się pojawić to koło wyboru lecz się nie pojawia, tak samo jest gdy klikam ESC aby wyjść, też nic nie widać. Drugi...
  2. S

    Problem z wychodzeniem ze świata

    Problem z wychodzeniem ze świata Witam Znikneło mi menu. Gdy testuję mój niedokończony jeszcze świat, nie mogę później z niego wyjśc ponieważ po wciśnięciu menu nie widać nic, menu nie widać a wszystko staję w miejscu, po wciśnięciu ESC znowu gramy. Czasami uda się wyjść jak w dobre miejsce...
  3. S

    Błąd po umieszczeniu cliffów

    Błąd po umieszczeniu cliffów Witam Na swojej mapie umieściłem kilka obiektów, dokładniej, były to klify. Bo zrobieniu wszystkiego postanowiłem sprawdzić czy mod prawidłowo działa więc postanowiłem sobie pochodzić Geraltem po moim świecie. Niestety już na początku pojawiły się problemy...
  4. S

    Problem z teksturami

    Problem z teksturami Witam Mam mały problem, myślę że banalny ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Wszystkie tekstury mi się ładnie przenoszą, wszystko mogłem malować jak chce do czasu gdy ponownie uruchomiłem REDkita i załadowałem poziom, teraz gdy wybieram już wrzuconą teksturę z asset...
  5. S

    Problem z instalacją

    Problem z instalacją Witam Zrobiłem wszystko to co jest napisane w instrukcjii. Zainstalowałem moda Lykeon, lecz nie mogę go sprawdzić ponieważ po instalacji łatki 3.4 wyświetla mi się błąd i muszę instalować hotfixa. Po instalacji hotfixa z kolei nie mogę uruchomić moda ponieważ nie widzę User...
Top Bottom