Search results

+
  1. J

    Czy negatywne konsekwencje "złych" wyborów to "insta-kill"?

    Jak dla mnie takie rozwiązanie ma plusy i minusy. Minusem jest to, że przy "złej" odpowiedzi będziemy zmuszeni do ciągłego wczytywania gry. Za to zdecydowanym plusem jest to, że gracz będzie cały czas mieć w głowie to, że musi uważać na swój czasami niewyparzony język ;). Diametralnie zwiększy...
  2. J

    Problem - Zadanie Władca Undvik niemożliwe do ukończenia

    Też mam problem z tym questem, lecz w innym miejscu. Przez przypadek zamiast iść po kolei po śladach od razu trafiłem do chatki w której gigant trzymał zwłoki i nie mogę ruszyć dalej tego questa choć przeszukałem całą okolice wiedźmińskimi zmysłami.
  3. J

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Wywiad Atora z Pawłem http://www.youtube.com/watch?v=yIMpGeskreg
  4. J

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Wizyta Atora w CDP RED http://www.youtube.com/watch?v=yM4BFIXY_NE
  5. J

    Vgx 2013

    O kur ... ^^
  6. J

    Vgx 2013

    Z tego co się orientuję w spisie atrakcji "coś" o wiedźminie będzie za 2 wywiady czy jak tam to oni nazywają.
  7. J

    Vgx 2013

    Niestety tak wyglądają takie imprezy. Każdy producent chce się pochwalić swoim produktem/grą i wykorzystać jak najwięcej czasu ;p . W końcu "cały świat" to ogląda :)
  8. J

    Vgx 2013

    Wiedźmin będzie pod koniec godziny 2(VGX podzielone jest na 3 h ). Trochę będziemy musieli czekać.
  9. J

    Vgx 2013

    1.Proszę o wybaczenie :) To czego szukałem znalazłem 2 min po napisaniu tego tematu więc mój błąd. 2.Zna może ktoś jakiś plan lub spis atrakcji owej imprezy ?? Ciekaw jestem kiedy będą jakieś materiały z Wiedźmina.
  10. J

    Vgx 2013

    Vgx 2013 Witam wszystkich bardzo serdecznie ! Z pewnością nie umknęło wam że dziś prawdopodobnie o godzinie 12 00 czasu polskiego odbędzie się impreza VGX 2013. Czy wie ktoś za pośrednictwem czego będziemy mogli oglądać to na żywo bo nie mogę znaleźć nigdzie o tym informacji. Dziękuje za pomoc...
  11. J

    Wiedźmin 3: questy i konsekwencje decyzji (pomysły)

    @Solan7 Dokładnie o to mi chodzi :) A o prostocie mówiąc nie miałem na myśli wybicia 20 wilków czy pozbieraniu cebuli z pola, tylko jakiejś misji, która zaczynając się nudna kończy się w w ogóle nie oczekiwany sposób. Tak jak eskortowanie promu przed rzecznym potworem z sagi :)
  12. J

    Wiedźmin 3: questy i konsekwencje decyzji (pomysły)

    Ciekawa byłaby misja z ochroną jakiejś karawany lub kupca. Podczas trwania tej misji mile widziane by było jakiś niespodziewany zwrot akcji bądź atak gryfa lub nawet zwykłych bandytów. Czasami brakuje mi takiej prostoty w grach. :)
  13. J

    Wiedźmin i wspomnienia z nim związane - Konkurs

    Witam Pierwszy raz z wiedźminem spotkałem się oglądając "serial" gdy był jeszcze emitowany w tvp. Jakoś ta wersja wiedźmina mi się nie spodobała.Po jakimś czasie usłyszałem o grze, ale to były czasy gdy w gry nie grywałem. Około 4 lata temu przeczytałem 5 ksiąg Pana Andrzeja Sapkowskiego...
  14. J

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    http://www.youtube.com/watch?v=3bnq57MPmmM Wywiad z Adamem Badowskim w Eska Rock
  15. J

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A ja bym chętnie zobaczył w końcu jakiegoś gnoma lub niziołka ^^
Top Bottom