Search results

+
  1. I

    [PC] Gra w wersji 1.21 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Wiadomo coś na temat błędu z posiadłością? Będzie to naprawione? Dodatkowo mam pytanie jak odblokować osiągnięcie "krew i wIno" zadanie z winnicami wykonałem tak, że dwie postacie z tych zadań prowadzą winnice razem, ale po trzech dniach nie dostaje od nich żadnej możliwości nadania jakiemuś...
  2. I

    Błąd z piwnicą w Corvo Bianco

    o właśnie na d tym też sięzastaniawiałem. Mówie sobie co jest czemu nie mogę namierzyć przeciwnika, a to też błąd, ale taki z którym idzie żyć, bo gra i tak jest zajebista ;)
  3. I

    Błąd z piwnicą w Corvo Bianco

    No to już przynajmniej wiem dlaczego nie mogę ulepszyć stajni i szklarni. Też byłem w międzyczasie w Novigranie, żeby zakląć sobie nowe miecze za pomocą słów runicznych. Oby ten błąd został naprawiony. Musiał bym z 5 h wczytywać, a gram dalej.
  4. I

    FAQ do dodatku Krew i Wino [bez spoilerów]

    Ja mam pytanie: Czy na Steamie będzie dostępne pobranie plików z dodatkiem kilka dni przed premierą ?
  5. I

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Trzeba mieć ukończone zadanie czyli raczej pewne, że będzie ;)
  6. I

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Ja mam pytanie o najnowszy patch, który zostanie udostępniony wraz z premierą dodatku. Na gry online jest tekst o zmianach w interfejsie http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=97976 i naprawdę po wejściu w zakładkę ekwipunek nie będzie można zobaczyć obrażeń jakie zadaje nasza broń tylko trze...
  7. I

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    A na steamie kiedy przedsprzedaż, bo dodatku jeszcze tam nie ma ?
  8. I

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Na stówę będą to materiały z gry na różnych portalach. Nawet we wstępie w najnowszym cdaction jest, że niedługo na naszej stronie będzie materiał o Krwi i Winie, a w następnym numerze postarają się zaserwować obszerną recenzje dodatku :D
  9. I

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    A nie wydaje wam się, że 40 nowych pytajników to trochę mało? Ile ich było w Sercach bo już nie pamiętam? Ale jak to będą same atrakcyjne miejsca to spoko. Nie jak kontrabandy na Skelige, które zbierałem tylko aby wyczyścić mapę, było to wręcz żenujące :P
  10. I

    Triss i Yeneffer

    Dzięki wielkie :D
  11. I

    Triss i Yeneffer

    A mnie ciekawi jedno: W najnowszym patchu miały dojść jakieś nowe opcje dialogowe z Triss I Yenefer odnoście ich romansów. Ktoś znalazł te nowe dialogi, sceny? Można gdzieś je obejrzeć ?
  12. I

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Trofea, osiągnięcia, achievmenty...

    Wystarczyło wczytać save z którymś nieodkrytym obozowiskiem. Wbijam tam zabijam kilku rycerzy, nawet nie wszystkich i osiągnięcie wpadło ;)
  13. I

    Łatka 1.11 - Lista zmian

    Taa balans bosów to pewnie je znerfili, bo ludzie płakali, że za trudni są :P Właśnie o to chodzi, żeby było większe wyzwanie ;) Ale dzięki za łatkę, czekam i mam nadzieje że "Bicz Boży w końcu mi zaskoczy i gra zaliczy to osiągnięcie.
  14. I

    1. Błąd związany ze słowem ‘lekkość’ i ‘techniki szkoły kota’ 2. Błąd, znikające glify uzdrowienia.

    Miałem ten sam błąd i już go gdzieś wcześniej opisywałem. Wywaliłem ten glif w cholerę i gram bez tego :P
  15. I

    Wiedźmin 3: alchemia

    Oprócz dwóch misji znajdę gdzieś dopplera i sukuba, aby wykonać z nich odwary?
  16. I

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Trofea, osiągnięcia, achievmenty...

    Z rynsztunkiem to wiem, że nie działa ale bicz boży niektórym zalicza
  17. I

    Wiedźmin 3: Serce z kamienia osiągnięcia

    Mam problem z osiągnięciem Bicz Boży na Steam. Dodatek przeszedłem już w 100% wykonując wszystkie misje poboczne i odwiedzając każdy pytajnik. Dla potwierdzenia pojechałem do każdego obozowiska i nigdzie nie został żadne zakonnik płonącej róży, a osiągniecie nie zostało zaliczone dlaczego ?
  18. I

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Trofea, osiągnięcia, achievmenty...

    Jak zdobyć osiągnięcia na ofirski rynsztunek i obozowiska płonącej róży. Zeprałem każdy możliwy ofirski sprzęt i nic, tak samo wyczyściłem wszystkie możliwe pytajniki i te obozowiska nie zostały zaliczone. Wersja Steam. Ma ktoś podobne problemy ?
  19. I

    znikajace runy z dodatku

    Mam tak samo. Mówię co jest przecież dawałem dwie nowe runy pod regeneracje na spodnie potem wchodzę do ekwipunku i nie ma. Teraz przynajmniej wiem czemu ;)
  20. I

    Serca z Kamienia - Zaklinanie przedmiotów. Poważny błąd niszczący balans! Niekończące się zwiększanie obrażeń broni

    Serca z Kamienia - Zaklinanie przedmiotów. Poważny błąd niszczący balans! Niekończące się zwiększanie obrażeń broni Uwaga! Ogromny błąd w Słowach runicznych psujący kompletnie balans gry!!! Po kolei: Zacząłem się tym bawić na poważnie wydałem kupę kasy i zakląłem sobie Pancerz Wilka jako...
Top Bottom