Search results

+
  1. Vinci940

    Aktualizacja 1.61 — lista zmian

    Występuje u mnie problem z garderobą, praktycznie wszystkie koszule/bluzy na długi rękaw znikają rękawy. W ten sposób jeśli nie daję jakieś kurtki, nosząc przy tym np. elegancką koszulę na długi rękaw, to kiedy siadam na motocykl, jadę samochodem czy przeglądam się w lustrze postać nie posiada...
  2. Vinci940

    Fabularne niedociągnięcia. [SPOILERY]

    Dla mnie niedociągnięciem są romanse. Od momentu zapowiedzenia gry wyobrażałem sobie, że otrzymamy przynajmniej dwie (hetero) opcje, gdzie jedną z nich byłaby taka właśnie iście filmowa dziewczyna z filmów amerykańskich. Kimś takim była dla mnie Alt! Wielka szkoda, że V nie ma u swego boku...
  3. Vinci940

    Wspólne oglądanie Cyberpunk: Edgerunners!

    Powinno uciągnąć, nie na najwyższych (wiadomo), ale powinno dać radę. W zasadzie ja nie mam jakoś dużo lepszego sprzętu ;)
  4. Vinci940

    Wspólne oglądanie Cyberpunk: Edgerunners!

    Okey. Minęło już trochę czasu i emocje opadły i chociaż dalej czuję się jakbym miał kaca po tym serialu, tak muszę uznać to, że samo w sobie jest wybitne. Historia (mimo wszystko), animacje, muzyka, postacie. To wszystko pozwala zaangażować się, interesujesz się losami bohaterów, chcesz wiedzieć...
  5. Vinci940

    Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    Widzę, że myślimy podobnie. Tak czy siak dodatek jest na ostatniej prostej, więc fabuła jest napisana od dawna i możemy tylko mieć nadzieję, że część naszych przewidywań się ziści :) Swoją drogą, nie obraziłbym się jakby dodatek zapewnił również jakąś formę takiego dobrego. ale to Dobrego...
  6. Vinci940

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    Mam ten sam problem, prze gog'a mi ciągle wywala. Jednak kiedy odpalam za pomocą GeForce Experience działa bez problemu i nic nie wypłaszcza. Także może komuś pomoże ta rada :)
  7. Vinci940

    Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    Mi się wydaje, że to jest pozostawione furtka do potencjalnej następnej części. Np. V trafi do zamrażalki, w której spędzi x czasu i będzie to wyjaśnienie dlaczego stracił wszystkie swoje umiejętności i w NC już nie jest taką legendą jak kiedyś i jego wielkim zadaniem będzie znalezienie...
  8. Vinci940

    Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    Znalazłem w samej grze informację kiedy rozgrywała się akcja z anime i cóż... miałem rację. Napiszę poniżej i oznaczę jako spoiler, więc czytacie na własne ryzyko ;) Tym bardziej mam nadzieję, że w dodatku pojawi się Lucy, a gdyby jeszcze w motywie który opisałem wcześniej to już w ogóle bym...
  9. Vinci940

    Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    Czy ja wiem czy ich dzieli (i czy w ogóle) jakaś duża różnica wieku? w serialu Lucy jest młoda, a sama akcja wydaje mi się osadzona na kilka lat wstecz maksymalnie. Chyba, że jest gdzieś jakieś oficjalne info które przeoczyłem to zwracam honor. Co do tego jaką rolę miałaby pełnić w dodatku...
  10. Vinci940

    Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    Byłoby świetnie gdyby w dodatku pojawiła się Lucy z anime. I gdyby było trochę więcej kontentu między nią a V, ale nie będę spoilerował anime, żeby wyjaśnić dlaczego o tym wspominam. Jak ktoś ciekawy co mam na myśli odsyłam do animca, wtedy wszystko będzie jasne.
  11. Vinci940

    Wspólne oglądanie Cyberpunk: Edgerunners!

    Samo anime jest świetne. Postacie charyzmatyczne i można się z nimi zżyć i przywiązać emocjonalnie... Dlatego Właśnie Szlak Mnie Trafił!!!
  12. Vinci940

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Ja mam 5 letniego kompa i śmiga mi bez żadnych problemów na średnich (nawet kilka rzeczy podwyższyłem na wysokie), tłum ustawiony na maksa. Po za jakimiś glitchami graficznymi żadnych problemów nie uświadczyłem. A same te bugi też są nieznaczne i mocno mi nie przeszkadzają. Jedynie czego nie...
  13. Vinci940

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    CD Projekt RED, bardzo was proszę abyście w któryś z aktualizacji dodali możliwość zwykłego chodzenia przy sterowaniu klawiatura + mysz, bo trochę to denerwujące i mało wczuwające jak ciągle i wszędzie V musi biegać (nawet po mieszkaniu).
  14. Vinci940

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    63 Gb, do premiery chyba się wyrobię :D
  15. Vinci940

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Morze faktycznie mnie nie poratowało ale Ty tak! xD Nie jestem mistrzem ortografii, ale TAKI babol to masakra, aż mi wstyd i nawet się nie podejrzewałem, że mogę tak napisać! Dzięki za zwrócenie uwagi... chociaż wstyd pozostaje :)
  16. Vinci940

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    A mnie tak zastanawia, a nie mogę nigdzie znaleźć informacji więc może któryś z doinformowanych użytkowników mnie poratuje, lub może nawet deweloper. Mianowicie, czy w grze spotkamy Panią którą mieliśmy okazję podziwiać w pierwszym teserze z CP 2077?
  17. Vinci940

    Godzina premiery gry

    Myślałem, że główną platformą jest PC dla CDPR a tutaj jak zwykle xbox ma przywileje.
  18. Vinci940

    Ważna informacja dotycząca daty premiery Cyberpunk 2077

    Powiem tak, tak jak nauczyciela nie obchodzą tłumaczenia dzieci, czy mojego szefa jak coś zawalę, tak mnie nie obchodzą wasze problemy i powody którymi się tłumaczycie. Jasne, jestem w stanie je zrozumieć, są racjonalne i dobrze uzasadnione, ale powtarzam, mnie jako klienta nic one nie...
  19. Vinci940

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Orientuje się ktoś może, czy Cyberpunk na GOG będzie dostępny do pobrania wcześniej, aby móc minutę po północy 19.11 już grać? Czy raczej nie ma szans i dopiero będzie można pobierać? Jeśli była gdzieś o tym informacja to przepraszam, ale nie widziałem.
  20. Vinci940

    Aktualizacja 1.20 już dostępna!

    Z tego co czytałem to nie tylko twoja przypadłość, choć na całe szczęście (dla mnie) ja tego nie uświadczyłem.
Top Bottom