Search results

+
  1. R

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Jaskier może zabrać Priscillę medyka lub w sanatorium w Toussain. Informacja że dodatek będzie dostępny od pewnego zadnia może to dobrze tłumaczyć.
  2. R

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    @ HuntMocy Fail ponieważ kończąc W3 i SzK miałem Level 41 wykonałem wszystkie (prawie 2 Bugi) zadanie i wszystkie znaki zapytania,poziom wejścia w dostatek ma wynosić Lv40, REDzi albo muszą obniżyć poziom wejścia albo dodana talia będzie mieć małe zastosowanie. Ja nie czerpie satysfakcji z...
  3. R

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Mnie ciekawi jedna sprawa czy nowa talia do gwinta będzie dostępna od początku rozgrywki czy pojawi się dopiero w lokacjach dodatku KubaMarciniak To byłby wieki fail
  4. R

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Czy dwa płatne dlc będą uruchamiana z menu jak w1 czy wklejone w grę jak. g2noc kruka, skyrim
  5. R

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Może zamiast 5pkt exp za szare questy lepiej było zmienić ilość expeka potrzebną do awansu np. poziomy 1-10 1000exo, poziomy 11-20 2000exp, poziomy 21-30 3000exp takie ustawienie docelowego doświadczenia spowolniłoby awans i zminimalizowało powstawanie szarych questów
  6. R

    Gra się nie włącza od czasu instalacji nowych DLC

    BRAWO!!! BRAWO!! Dziękuje za te dlc które ROZPIERDOLIŁY całą grę. 70h na liczniku ani jednego crashu, po instalacji dlc crashe co 30 min. Panowie i Panie Redzi najedliście się grochu i sracie tymi dlc po trochu zamiast je wszystkie wydać od razu. Ile jeszcze tych pseudo patchy i dlc wyciętych...
  7. R

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Grę już raz przeszedłem teraz druga sesja z całkowicie odmiennymi wyborami. Podczas gry było kilka rzeczy które nie przypadły mi do gustu: 1 System rozwoju postaci usunięcie punktów doświadczenia za słabsze postacie i potwory W3 to gra Action-RPG w którym walka odgrywa istotną rolę takie...
Top Bottom