Search results

+
  1. Sarr77

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Dokładnie, o tym pamiętali twórcy np. Syndicate czy Syndicate Wars przed laty. Rzadko, ale zdarzało się że jakiś cywil brał sprawy w swoje ręce. Tutaj mamy reklamy broni, nawet dzieci bawią się nią w uliczkach. Ale to stwarza kolejny problem - gracz broniący się przed cywilami dostawałby coraz...
  2. Sarr77

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Proponuję skrót info w punktach i taki opis. Bardzo klimatycznie, zdecydowanie na plus, ale ludzie bywają leniwi / spieszą się. Co do zaś samych zmian, idea dobra, ale fakt, gracze oczekują chyba aż takich standardów jak w GTA... Cóż, na pewno dodałoby to immersji, a o to chodzi większości osób...
  3. Sarr77

    Hotfix 1.06 — lista zmian

    A próbowałeś uruchamiać CP2077 "jako Administrator"? U mnie od razu naprawiło to wypłaszczanie. Szacunek dla CDPRED za kawał epokowej gry! Tak trzymajcie, to jest cały czas ogromny potencjał, gracze wiedzą.
  4. Sarr77

    Night City wita!

    Na pewno kolorystyka ma swoje uzasadnienie : ). Jakie, o tym się dopiero przekonamy. Mnie wydaje się jednak, że CDP wolało by ten świat dobitnie przypominał nasz, niejako tuż o krok. W ten sposób mogą osiągnąć tak jakby "przeplatające" się rzeczywistości i wysoką wiarygodność realiów oraz...
  5. Sarr77

    Pogadajmy!

    Niecierpliwie czekamy :). Cyberpunk to jedna z pierwszych i bardziej kultowych gier fabularnych w jakie grałem. Nie wątpię że CDP Red nieco zaadaptowali wizję oryginalną do swoich potrzeb, jasna / pogodna kolorystyka jest owszem nieco zaskakująca, niemniej wszystko musi tworzyć spójną całość. A...
Top Bottom