Search results

+
  1. Scorpion92_PL

    AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

    Dobra chu* z tym Gerdem
  2. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 8.4 — lista zmian

    Świder nadal przesadzony, Meve bezużyteczna
  3. Scorpion92_PL

    Przedstawiamy nowe karty z aktualizacji 8.3!

    Szkoda, że Meve nie działa jak Podróże Sklepa, że z jednej karty wybieramy kilka możliwości. Meve miała kilka kart z Więzów Krwii i świetnie by to wyglądało, że na na każdą umiejętność przypada inny art :)
  4. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 6.2 już dostępna!

    Wątpię, tak samo jak w to, że KP będzie kiedyś great again, bo ciągle dostaje tylko nerfy.
  5. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 5.2 już dostępna!

    Mam to samo, ale przy otwieraniu Tworzenia Talii pojawia się błąd i jak naprawią błąd, to mam nadzieję, że dostaniemy co nasze
  6. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 5.2 już dostępna!

    Świetnie, a mnie jak wchodzę w tworzenie talii to nie może nabić jakichś 20k skrawków i ileś tam set pyłu, znając życie pewnie wszystko straciłem? Z miesiąca na miesiąc jakieś durne niepotrzebne zmiany, a pyłu teraz już się nie zdobędzie bo w drzewku nie ma co za bardzo do zebrania, jakieś...
  7. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 5.1 jest już dostępna!

    Harmonia dostała nerfa w postaci jednej prowizji w dowódcy, a Manewr Okrążający aż trzy, ciekawa filozofia, naprawdę. A do tego znerfili Henselta, który i tak był taki sobie. Mam nadzieję, że Redzi zatrudnią w końcu ludzi, którzy choć trochę lubią KP- najbardziej związaną ze światem wiedźmina...
  8. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 5.1 jest już dostępna!

    Acha, to kiedy patch wzmacniający KP? Za miesiąc? Bo póki co nie mają jakby dowódcy.
  9. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    Walet, mam nadzieję, że za kilka miesięcy nie będziesz już miał racji w tych słowach. Szkoda... a w Gwincie było momentami już tak kolorowo...
  10. Scorpion92_PL

    Rozpoczął się Sezon Mahakamski!

    Nie róbcie problemu tam gdzie go nie ma, ludzie.
  11. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    Co do oczyszczania, to Scoia, Potwory, SY i Nilfgaard posiadają karty oczyszczające przeciwnika, Królestwa mają tylko Kudkudaka, a Skellige to nawet nie wiem co ma. Skoro Dali obrońców, którzy moim zdaniem uzdrowili grę i są świetnym pomysłem, to jednak powinni też dać każdej frakcji sposób na...
  12. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    Fakt, nawet tutaj zero odzewu od twórców, przykre to, bo nam zależy na grze i staramy się coś zdziała, niby narzekaniem, ale czy mamy inne narzędzie do tego? Skoro Redzi nie słuchają nawet ludzie z test serwerów, to widać, że coś jest nie tak i że decyzje nie są dyktowane opinią graczy (jedynie...
  13. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    Ogólnie to chodzi o to, że jak jest fajna karta, FAJNA, nie musi być dobra, ale ludzie ją grają, bo ją lubią, to dostaje nerfa nie wiadomo skąd. Keltullis to świetna karta i w końcu była grywalna, więc ludzie ją grali, więc dostała nerfa, ot cała historyja.
  14. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    Ja też gram inne talie KP, ale taka wygrywająca jest praktycznie jedna, ta z portalem. Resztę można pograć dla zabawy na swobodnych. Jak masz jakąś ciekawą talię to się pochwal, a nie się zgrywasz ;]
  15. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    Nerwowo, bo jak wyszedł update z buffem KP, to wszyscy krzyczeli i niedługo po tym padło sporo nerfów i wróciliśmy do początku, czyli słabego KP z beznadziejnym archetypem działań wojennych, a jedyną dobrą i grywalną zmianą dla tej frakcji była właśnie Calanthe plus kilka niezłych brązowych...
  16. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 4.0 — pełna lista zmian

    W sumie zmiana dowódców na umiejętności jest równie dobra, co nieprzemyślana i chyba to najbardziej wszystkich boli. Jak dla mnie są dwa wyjścia: 1. Wybrane umiejętności są przypisane wyłącznie do jego dowódcy, np Owoce z Yigith do Gernichory i żadnego innego Skina, ale Eredin może grać...
  17. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    To dlaczego czepiasz się akurat Manewru KP, a nie dwóch dowódców Scoia, jednego Skellige oraz jednego a może nawet dwóch z Nilfgaardu? Co Ci nie odpowiada, się pytam? Prawie każda frakcja może zagrać dwie karty z dowódcy, nawet Syndykat, a Ty się czepiłeś KP. Odpieprzcie się w końcu od mojej...
  18. Scorpion92_PL

    Aktualizacja 4.0 — pełna lista zmian

    No, albo chociażby Krąg Przywołań, która to karta była bardzo unikatowa, nie czaję zmiany na kompletnie niegrywalne RNG... Aż odechciewa się grać. Oczywiście Nilfgaard dostaje plusy do żołnierzy, a w KP rycerze zostają rycerzami, przez to sporo synergii się marnuje. Ktoś na górze chyba mocno...
  19. Scorpion92_PL

    Żelazna Wola — premiera najnowszego dodatku GWINTA już 2 października

    Chyba tylko mnie tak bardzo denerwuje ekran startowy bitwy... Co do postępów i zbieractwa, to ostatnie kilka miesięcy gram w Gwinta dość intensywnie, jak na mnie, czyli jakoś 3 dni w tygodniu zdobywam serię 18 rund, czasem częściej i mi np brakuje surowców. O ile skrawków miałem dość, to jak...
  20. Scorpion92_PL

    Premiera GWINTA na iOS 29 października! Darmowe zamówienia przedpremierowe już dostępne!

    Okej, Panowie, dzięki za wyjaśnienie, to rzeczywiście stawia sprawę w nieco innym świetle, choć uważam, że powinna być przynajmniej możliwość grania ze wszystkimi niezależnie od sprzętu, tutaj przecież nikt by nie tracił, wręcz przeciwnie, bo pula graczy jest większa, a to udogodnienia dla...
Top Bottom