Search results

+
  1. tweety3d

    Bug with text messages/replies out of sync.

    Same here, the text messenger is so buggy that it's just incredible. Messages gets reordered, replies come before my messages. Unbelievable.
  2. tweety3d

    Gra działała i przestała

    Gra działała i przestała Witam,kilka miesięcy temu grałem w Wiedźmina i wszystko było ok.Dziś chciałem zagrać znów, więc włączyłem i zobaczyłem, że jest nowy patch 1.5, to go zainstalowałem.Teraz gra się nie włącza, od razu po włączeniu się wywala (log poniżej).No to odinstalowałem i...
  3. tweety3d

    Problemy z grą - wydajność

    Właśnie dorzuciłem drugi gigabajt ramu do kompa, i dalej mam ten sam lekko irytujący problem, gdy np. włączam mapę lub Dziennik albo inne coś, co wyświetla wielką bitmapę na ekranie, że gra się zatrzymuje na sekundy. Średnio freeze jest na 1-2 sek... ludzie, wyrzucenie na ekran obrazka z pamięci...
  4. tweety3d

    Premiera gry "Wiedźmin" przesunięta na 26 października.

    Witam,witam w ogole wszystkich na forum :)Chcialbym Was poinformowac, ze wlasnie widzialem w ksiegarni w Kanadzie: The Last WishWyglada bardzo ladnie, jest duza i prezentuje sie na polce co najmniej bardzo dobrze :)Na okladce widnieje logo, dokladnie takie samo jak logo gry :)A na koncu...
Top Bottom