Search results

+
  1. P

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    no dobra... a co sądzicie o tym? jak dla mnie ten boss gigant to już lekka przesada, choc prezentuje się to od strony wizualnej wprost cudowniehttp://www.youtube.com/watch?v=Ku2Paodt1N0&feature=player_embedded
  2. P

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Ty nie narzekaj, że nie zmieniono systemu walki, bo zmiany mogły być na gorsze :p ciężko będzie wprowadzić coś naprawdę dużo atrakcyjniejszego dla graczy ;)a QTE to akurat wg mojego skromnego zdania badziew straszny... w gierkach już to męczyłem i generalnie mało podniecający, a raczej...
  3. P

    Wiedźmin 2 - Gameplay !

    chwal się, to Ci CBA dysk usunie :Pteraz rzecz najistotniejsza: premiera; jeśli prace są tak zaawansowane, że można już gameplaya zobaczyć to kto wie... może w przeciągu najbliższych dwóch lat będziemy oblegać sklepy; to może mieć miejsce dużo wcześniej, niż nam się wydaje; podwaliny pod...
  4. P

    SPOILER Wszystkie Receptury

    przydałyby się jeszcze recepty na eliksiry albedo, rubedo i nigredo... wiecie, takie jakie skladniki polaczyc, zeby dostac dany aliksir, np2 razy jaskolcze ziele, kosc grawiera i jądro utopca ;) i mamy na ten przykład jaskółkę albedo...to by bylo przydatne ;)
  5. P

    Tipsy??

    ja byłbym za takim modem... koncze gre, zaczynam gre od nowa ta sam postacia, umiejetnosci w nastepnych skillach znow daja sie modyfikowac i po prostu zwiekszaja po prsotu swoja moc... np jesli w pierwszym przejsciu bylo na jakims skillu +15% obrazen, to niech za drugim razem ebdzie tam jzu...
  6. P

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    ja gram na laptopie z procem c2d 1,8gh, 2gb ram, radeon hd2600 przy systemie vistawydajnosc dla mnie zadowalajaca, choc tak naprawde cudow nie ma... czesto gra strasznie zwalnia, szczegolnie gdy duzo ognia jest wokol geralta; czasem kiedy opadnie mnie zgraja przeciwnikow to klatkuje;zaczalem gre...
  7. P

    Bugi

    walec - powkaldanie sefir w swoje meijsca to chwila, wiec zamiast pisac zrob to a zobaczysz jaki bedzie efekt ;PGUMIAK - nie badz zly, ni to zebym dawal rade jak dla debila, ale zainstalowales patch po sciagnieciu? :P jzu byl tu ktos kto sciagnal i nie isntalowal bo myslal ze to wszystko... z...
  8. P

    Bugi

    kvazar - wloz na miejsce korzen mandagory i uzyj igni... jak to nie pomaga to... you have fucked :Psprobuj tez tego rozwiazania, ktorego ja uzylem dla swojego problemu (opisane wyzej) - czesto eliminuje to podobne bledy w wielu grach, keidy nie mozna ruszyc naprzod;powodzenia ;)
  9. P

    Uroda pań w grze

    ja nie mogę przeboleć jednej rzeczy - mianowicie: abigailpiękny model, śliczna twarz, boski głos, a karta taka, że pożal się boże... jak można było ją tak zniszczyć? :(wg mnei najpiękniejsza jest właśnie abigail; choc i plotkara w polaczeniu z tym glosem bardoz mi sie podobala :)ale mimo iż...
  10. P

    Walka z Wielkim Mistrzem

    ja to w ogole nie wiem czy nie mialem jakiegoś buga na koncu... kiedy przenioslem sie do lodowej krainy, to zycie i energia bardzo szybko mi sie regenerowały... w zasadzie blyskawicznie; niby wypilem puszczyka i jaskolke, a wczesniej jeszcze eliksiry na zwiekszenie maks poziomu energii...
  11. P

    Stan sakiewki

    ja chyab gralem troche za szybko.... tzn moze nei wystarczajaco szybko, bo gre mialem dzien przed premiera chyba, a przeszedlem dopiero dzis (tak dlugo bo brakowalo czasu), ale wielu rzeczy nie zrobilem... np zbroi kruka nie stworzylem sobie, bo nie bylo keidy jzu jak trafilem do piatego aktu...
  12. P

    Problemy z grą - Windows Vista

    kapi, a krakowales gre? mozliwe ze skrakowales, a niektore kraki nie daja sie grze zaladowac - wszystko rusza, ale gdy wczytuje sie lokacja to staje...
  13. P

    Problemy z grą - Windows Vista

    nie wiem czy dobrze zrozumiałem - gra skrakowana chodzi lepiej? no nie żartujcie sobie...a ja akurat mam problem i mi sie gra zawiesza na doladowaniu w piatym akcie :/
  14. P

    Bugi

    mam poważny problem w piątym akcieopowiedziałem się po stronie zakonu; walczę w towarzystwie Zygfryda i Rayli na barykadzie, Rayla dostaje strzałę, Zygfryd i Geralt po rozmowie chcą się przenieść na bagna i... bug... nie da rady, bo mi się gra wywala; kilka razy próbowałem, resetowałem kompa i...
  15. P

    mechanika gry w walce- co do czego sluzy (pytania do CDPR)

    na pytania do redów jest już taki malutki temacik... bagatela sześćdziesiąt parę stron pytań...
  16. P

    Do poprawki- komjuniti radzi REDom

    kirkor - pod ekwipuniem trupa jest przycis zabierz wszystko - czego chciec wiecej?
  17. P

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    Ja pierdziele...Bałem się jak cholera z powodu tej EK. Chciałem ja mieć, a nie zdążyłem na preorder. Kupiłem w MM i wyszedłem na tym lepiej niż preorderowcy. Mi się już nie chce patrzeć na Bestiariusz i Artbook, a są jeszcze tacy, co widzieli go tylko na fotkach... masakra...Yarpen - jak Tobie...
  18. P

    Do poprawki- komjuniti radzi REDom

    Temat troszkę spadł, ale myslę, że warto go odświeżyć.Radzimy tutaj co należy zmienic, ale to taka papka pomysłów; proponuję, żeby każdy w trakcie gry sobie notował to i tamto, a po przejsciu gry umieścił tu spis napotkanych błędów i pomysłów na usprawnienie gry ;)Na ten moment ja chciałbym...
  19. P

    A co WY kupujecie? Czyli EK, EP, ER i Platyna

    Boże, jak czytam te lamenty niektórych osób to mi się słabo robi...jacy wielcy kolekcjonerzy się tu nagle znaleźli... jak zostali oszukani, biedaczyska... radze im wszystkim sprawdzić, czy aby ich EK to na pewno EK, może jakiś falsyfikat mają?smutni by byli, całe ich plany w kolekcjonowaniu 1...
  20. P

    Najciekawsze teksty z gry

    jest dużo tekstów odnoszących się do naszej szarej polskiej rzeczywistosci czasami bawią, a czasami... :("Wszyscy najlepsi lekarze wyjechali z Tamerii za granicę. Nikt nie chce pracować za psie pieniądze przy zarazie"prawie jak reklamówka:"Prawie udało im się okraść Kaer Morhen.. Prawie udał im...
Top Bottom