Search results

+
  1. T

    Najciekawsze teksty z gry

    Dyskusja z karczmarzem w I akcieW ogóle z karczmarzami warto pogadać np ten z IV aktu opowiada historie Ciri."Mój tata ma większy miecz niż ty" Jakiś dzieciak z I aktu"Sąsiadom pranie zmoczy" jakaś babka w II i w III akcie"Pie*****ć koegzystencje" jakiś krasnolud w I akcie
  2. T

    Akt II

    Poczekaj potem spotkasz go na bagnach, niedaleko obozu druidów.I tam oddasz języki
  3. T

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Wilki kręcą się niedaleko obozu druidów cza ubić jednego i dać skórkę driadzie, potem odpowiednia opcja dialogowa.Ale najpierw trzeba mieć zadanie od starszej wioski ceglarzy by odszukać zaginione dziecko.
  4. T

    Ciosy końcowe/Finishery

    ja widziałem więcej niż 5 ale ile dokładnie to nie wiem.wszystko, zależy od tego jaka bronią walczymy i jakim stylem.Mi najbardziej podoba sie skok na pierś i cios w gardło.
  5. T

    Akt II

    A tą z jaskini?
  6. T

    Akt II

    A masz ta od kupca Leuvaardena na grobli trzeba o tym z nim pogadać, że szukasz czegoś takiego. sprzeda ci za 500 bodajże
  7. T

    Akt II

    A przeszukałeś cały ekwipunek czasami się zdarza, że kamyki się pochowają, znaczy trzeba poprzesówać suwakiem i poszukać na początku ekwipunku z przedmiotami fabularnymi.
  8. T

    Akt II

    Brosze można sprzedać (niestety tylko 3)Idziesz doi loszku i rozmawiasz ze strażnikiem on gada, że ktoś skupuje takie brosze.po zmierzchu gadasz z posłańcem w karczmie (trzeba go spić).następnie na grobli pogadasz z kupcem i gotowe.A ostatni kamyk dostaniesz pod sam koniec aktu. jak już...
  9. T

    Akt I

  10. T

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Ta mieszczka jest ubrana na biało i zwykle kręci się koło kaplicy Kup u zielarki która stoi obok jej domu, lub u ogrodnika za jedzenie Spróbuj dac diamencik
  11. T

    Akt III

    Tak niby ale mi tego kupca np. wciełlo nie ma go na rynku a Domokrążca nie ma takiego na skladzie
  12. T

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Karta Niebieskookiej jest inna niż kurtyzan (dziwek)i gdzie u diabla są tulipany. Szukam po całym Podgrodziu i nie ma kupić tez nie mogę.EDIT: Juz znalazłem tulipan :D Nie ma to jak samemu sie znajdzie
  13. T

    Problemy natury seksualnej... (UWAGA NA SPOILERY!)

    Niestety Wszystkich kart sie nie da uzbierać.W trzecim akcie w związku z fabułą przepada jedna (zależy czy wybraliśmy Triss czy Shani).A w trzecim akcie do zdobycia są jeszcze karty:NiebieskookaWampirzyca
Top Bottom