Search results

+
  1. N

    "Nastąp się, mućka", czyli problem z krową

    A ile ja mam jej dac tych bakalii daje jej jedne znow musze dac i daje 2 i znow musze nie wiem a ona dalej nie chce isc nie wiem co kaman ... i jeszcze jedno o ktorej ja najlepiej porwac po polnocy jak nikgo nie ma??
  2. N

    Zlecenie na bazyliszki

    Ja mialem ten sam problem czyli tylko 2 bazykiszki i sie nie pojawialy ponownie jak pomedytowalem... Ale ktoregos razu musialem cofnac sie troche i wczytalem starego save'a przy okzaji zabilem jeszcze raz te 2 bazyliszki, przymedytowalem i sie odnowily i tak w kolko :D Moze warto sprowac z...
  3. N

    "Nastąp się, mućka", czyli problem z krową

    Ja mam inny problem jak zmusic krowe zeby ruszyla sie ze wsi :P Bo ja daje jej te bakalie, pokazuje sie "dialog" z krowa poraz kolejny i znow musze jej dac bakalie a ona ani mysli isc za mna :P powiedzcie mi jak to zrobic jesli mozecie dzieki z goy :D
  4. N

    "Podarki" dla Pani Jeziora...

    Kurde to nie wąsko :/ Bede musial sie troszke cofnac ... Ale mimo wszystko dzieki za pomoc :D
  5. N

    "Podarki" dla Pani Jeziora...

    "Podarki" dla Pani Jeziora... Sluchajcie mam problem i zarazem pytanie... Wziąlem od Juliana i od kaplana nie takie itemki bo doczytalem sie jakie powinienem wziac no i jak ide do Pani Jeziora ona mowi ze nie mam odpowiednich przedmiotow... :( Znaczy zrobilem zle i nie da sie juz nic...
  6. N

    Pierścień na bagnach

    A kolo tej wierz to raczej wieczorkem w dzien ich nie ma tam
  7. N

    I znow ten wilkołak... :P

    CZyli po prosty sie nie przejmowac i grac sobie spokojnie a on sam sie ujawni?? :P
  8. N

    I znow ten wilkołak... :P

    I znow ten wilkołak... :P Ale tym razem chodzi o to, ze utkalem na tym ze w dzienniku mam zapisane ze musze znalezc wiecej informacji i ze moze przypadkiem dowiem sie kto jest wilkolakiem... No i co dalem mam robic bo juz jestem pod koniec 3 aktu i nie chce mi sie smigac po calym swiecie i ze...
  9. N

    Wywerny i Fledery

    Ok dzieki bardzo ;]
  10. N

    Wywerny i Fledery

    No dobra wywerny maja wyspe... Ale gdzie ona jest??
  11. N

    Wywerny i Fledery

    Wywerny i Fledery Sluchajcie potrzebuje pomocy a mianowicie moje pytanie brzmi: Gdzie znajde Wywerny i Fledery?? Potrzebuje ich (a dokladniej ich miesa i pazurow) do zlecen... Z gory dzieki.
  12. N

    Runy i przekuwanie mieczy

    Dzieki za pomoc :D co do tych runek mam dwie wic potrzebuje jeszcze jednej, a myslalem, ze z dwoch juz mozna a teraz juz wiem :D Jeszcze raz dzieks :D:D:D
  13. N

    Runy i przekuwanie mieczy

    Wiatm!Słuchajcie mam sprawe troche nie czej o co kaman... Chodzi o to jaki miecz jest najlepszy jaki wybierac (jakie parametry sa najlepsze). Mam np. nielegalny miecz ( obrazenia -20%, Szanse na efekt krytyczny: bol, krwawienie, precyzyjne trafienie +30%), Miecz z metalowej stali (obrazenia...
  14. N

    Kryjówka Salamandry w kanałach...

    U mnie zadnej pomocy nie bylo na poczatku jak zabilem tych w komnacie ze skrzynia to pozbieralem itemki z cial i za puzna wszedlem chyba do tej komnaty wyjsciowej co?? A skoro mowicie ze trzeba ich wysiekac to bede walczyl tam... bo nie bylem pewien czy jak ich zabije czy nie zrobie czegos zle...
  15. N

    Kryjówka Salamandry w kanałach...

    Kryjówka Salamandry w kanałach... Witam.Zakładam nowy temat bo nie znalazlem takiego watku na forum ( albo nie ma albo slabo szukalem :P:P). Konkretnie rozchodzi mi sie o to czy w tej kryjowce mam sie jakos z tymi salamandrami dogadac w sprawie tego dokumentu ktory musze znalezc (wiem ze jest w...
  16. N

    Runy i przekuwanie mieczy

    Nie mozesz sam wykuc miecza tylko kupujesz miecz za kase i w tym samym za te trzy bryłki...
  17. N

    Problem z Baraniną

    Dzieki kpt wlodzimierz :D
  18. N

    Zlecenia w akcie II

    Ok sprobuje ;)
  19. N

    Zlecenia w akcie II

    Ok jeszcze poszukam moze bylem go jakos przegapilem :P Dzieki za pomoc ;]
  20. N

    Problem z Baraniną

    Wiem ze zabrzmi to dziwnie ale co to jest ta zamiec bo juz to sformulowanie bylo wiele razy zamieszczane na forum ale ja nie czaje o co chodzi :P:P
Top Bottom