Search results

+
  1. N

    "Podarki" dla Pani Jeziora...

    "Podarki" dla Pani Jeziora... Sluchajcie mam problem i zarazem pytanie... Wziąlem od Juliana i od kaplana nie takie itemki bo doczytalem sie jakie powinienem wziac no i jak ide do Pani Jeziora ona mowi ze nie mam odpowiednich przedmiotow... :( Znaczy zrobilem zle i nie da sie juz nic...
  2. N

    I znow ten wilkołak... :P

    I znow ten wilkołak... :P Ale tym razem chodzi o to, ze utkalem na tym ze w dzienniku mam zapisane ze musze znalezc wiecej informacji i ze moze przypadkiem dowiem sie kto jest wilkolakiem... No i co dalem mam robic bo juz jestem pod koniec 3 aktu i nie chce mi sie smigac po calym swiecie i ze...
  3. N

    Wywerny i Fledery

    Wywerny i Fledery Sluchajcie potrzebuje pomocy a mianowicie moje pytanie brzmi: Gdzie znajde Wywerny i Fledery?? Potrzebuje ich (a dokladniej ich miesa i pazurow) do zlecen... Z gory dzieki.
  4. N

    Kryjówka Salamandry w kanałach...

    Kryjówka Salamandry w kanałach... Witam.Zakładam nowy temat bo nie znalazlem takiego watku na forum ( albo nie ma albo slabo szukalem :P:P). Konkretnie rozchodzi mi sie o to czy w tej kryjowce mam sie jakos z tymi salamandrami dogadac w sprawie tego dokumentu ktory musze znalezc (wiem ze jest w...
Top Bottom