Search results

+
  1. U

    Opowiadanie o tematyce fantastycznej

    Opowiadanie o tematyce fantastycznej Dobra, bardzo długo nie było mnie na thewitcher.Postanowiłem że zamieszczę tutaj moje konkursowe opowiadanie, które niestety nie zajęło I miejsca :PZachęcam do przeczytania. :D„Opowieść o przeznaczeniu ” Dawno temu w zamierzchłych czasach, toczyła się...
  2. U

    Gothic Przygody Piotra Karateki

    Gothic Przygody Piotra Karateki Z przyjemnością prezentuję moje najnowsze dzieło w Gothic II NK. Jest to serial/machinima, który będzie składać się z wielu odcinków, tym razem z dubbingiem.Film oparty na moim życiu prywatnym i własnych odniesieniach ;DTrailer...
  3. U

    Film z Gothic powrót Białego Wilka

    Film z Gothic powrót Białego Wilka Chcę wam zaprezentować coś w rodzaju serialu, który będzie się składał z kilkunastu odcinków opisujących historię głównego bohatera- Geralta z RiviiPoniżej zamieszczam linki do pierwszych trzech odcinków i proszę wypisywać swoje propozycję (bardziej lub mniej...
  4. U

    Film z wiedźmin wesele :P

    Film z wiedźmin wesele :P Dawno mnie na forum nie było, ale wracam :)Chcę wam zaprezentować coś w rodzaju serialu, który będzie się składał z kilkuodcinków przedstawiających całe wiedźmin wesele i jego smaczki :Dtutaj link: http://www.youtube.com/watch?v=J5XQuOBnUy8&feature=channel_page
Top Bottom