Search results

+
  1. M

    11 wiedźmińskich faktów na 11 rocznicę serii gier o Wiedźminie!

    Najbardziej to szkoda tych Zerrikanek, świetnie by było je ujrzeć podczas bitwy o Vergen :sneaky:
  2. M

    Tapety na 11 rocznicę Wiedźmina!

    Cieszy oko. Szybko te 11 lat zleciało..
  3. M

    Ostatnie Życzenie [BUG]

    Ostatnie Życzenie [BUG] Mam problem z questem "Ostatnie Życzenie". Elegancko go wykonałem z rozwiązaniem, że nadal kocham Yennefer. Zadanie zostało wpisane do dziennika jako zaliczone. 30 godzin później po wykonaniu masy innych zadań, postanawiam zabrać Umę do Kaer Morhen. I tu nagle zonk bo...
  4. M

    Patch 1.10 nie mogę kontynuować gry/problem z dlc

    Do zamknięcia - prosta reinstalacja pomogła. Dzięki CannibalisticCorpse
  5. M

    Patch 1.10 nie mogę kontynuować gry/problem z dlc

    Patch 1.10 nie mogę kontynuować gry/problem z dlc GOG pobrał i zainstalował mi patcha 1.10. Odpalam grę klikam "kontynuuj", a tu zonk. Wyskakuje komunikat, że potrzebne mi są dlc z zestawem fruzur i dlc z zaginionymi górnikami. Problem polega na tym, że wszystkie dlc są zainstalowane. Jak to...
  6. M

    Kiedy GOG Galaxy po polsku + osiągnięcia W3 z polskimi opisami

    W sumie dziwne, że od razu nie było wersji polskiej. No ale cóż :comeatmebro: Wersja polska pewnie ukaże się na dniach, a przynajmniej mam taką nadzieję :hmm:
  7. M

    Kody promocyjne do Witcher Battle Arena i na komiks Dom ze szkła (PROBLEM)

    Kody promocyjne do Witcher Battle Arena i na komiks Dom ze szkła (PROBLEM) Nie wiem czy to dobry dział,jak nie to proszę o przeniesienie. Więc postanowiłem sprawdzić te kody dodawane do pudełka i (nie)miła niespodzianka. Kod do Battle Areny wszedł ale nic mi nie dał. Sprawdzałem czy na pewno...
  8. M

    Telltale games

    Od Telltale games ruszyłem póki co Wolf Among Us i jestem wniebowzięty. Genialne po prostu genialne. Czekam na drugi sezon ale coś czuję, że tak szybko go nie wypuszczą. Może czas w końcu ruszyć od nich Grę o Tron :P
  9. M

    Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Edycja Rozszerzona – Recenzje

    Heh nic nowego wysokie noty dla ER były pewniakiem :p
  10. M

    Darmowa kopia zapasowa gry Wiedźmin 2 na platformie GOG.com

    Swoją kopię już zarejestrowałem. Nie powiem przydatne,ale przydałoby się też wsparcie dla steam'a ;p Najlepiej wypadły przy tym te dodatki (komiks! :D) oby więcej takich akcji!
  11. M

    Ulepszenie do Edycji rozszerzonej jest już dostępne!

    Chciałem tylko wam podziękować daliście nam Wiedźmina 2 jedną z najlepszych gier jakie grałem. No to teraz czekamy na Wiedźmina 3 :)
  12. M

    Wiedźmin: Versus - przerwa techniczna

    Ech,dwudniowa przerwa nie wytrzymam chyba ;D Akurat teraz kiedy tak się uwziąłem na tę grę! >:( >:( >:(
Top Bottom