Search results

+
  1. K

    Wiedźmin: Edycja Rozszerzona w końcu w sklepach!

    A ja bym chciała podziękować REDom :-* Bo jak czytam niektóre posty to aż mi ręce wprost na klawiaturę opadają. Ja wiem, że może frustracje są uzasadnione, ale ta postawa "jestem graczem i mi się NALEŻY" zwala mnie z nóg. A może by tak jednak więcej serca? W końcu REDzi zrobili coś, czego inni...
  2. K

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    A ja sobie siedzę i głaszczę się po ciążowym brzuszku i myślę, że jeśli mi dacie EK to ja dam synkowi na imię Gerald (musi być przez "d" bo przez "t" nie przejdzie w urzędach...). No i po wsze czasy będę opowiadać czemu mały ma tak na imię, więc w pewnym sensie... będziecie nieśmiertelni!!!
  3. K

    Skiny do Winampa

    No właśnie, nie ściągają się :'(
  4. K

    Skiny do Winampa

    Skiny do Winampa Hej, Czy ktoś ma może jakieś fajne skórki do winampa z wiedźminem?Znalazłam jednego posta na anglojęzycznym forum,, ale linki mi się nie otwierają :wall:
  5. K

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Hej, Pojawiam się po długiej przerwie, żeby pochwali się, że ciupię w Wiedźmina od kilku dni i jest pięknie :DI nie zgadniecie co pomogło. Nie nauczyłam się robi formatu... Jeszcze, ale trzeba by, wiem. Za to doznałam jakiegoś olśnienia i fizycznie usunęłam wszystkie pliki po starej instalce z...
  6. K

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Dzięki, też już wcześniej czytałam teksty z tych linków.Ale pamięc to raczej nie jest bo mam nowe kosci i do tej pory wiedzmin na nich smigal.Direx mam 9.0 wiec chyba odpowiedni. Ustawienia w Biosie zmienilam na fabryczne i blad dalej wyskakuje.Farmatu dysku troche sie boje sama robic bo nie...
  7. K

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Podczas instalacji gry wyskakuje mi taki komunikat:[/URL][/IMG] Wcześniej miałam zainstalowaną grę i śmigała przez cały prolog... Po wczytaniu I aktu grafika strasznie się scięła i zrobiła się granatoa-czarna i kanciasta. Słyszałam, że gra idzie. Postanowiłam zrobic reinstalke i wtedy pojawil...
Top Bottom