Search results

+
  1. E

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Haha, przygoda genialna, jak widzę jeszcze wszystkiego nie odkryłem, ale zakończenie mnie rozwaliło ;DWięcej takich modów! ^^
  2. E

    Pierwsza przygoda community - Deception

    To może przez czas oczekiwania poczytaj słownik ortograficzny?
  3. E

    Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

    Wszystko pięknie, ładnie, ale przygody nie mogę pobrać :( Po prostu nic się nie wyświetla :/ czemu tak jest? ;s
  4. E

    Świeże oceny Edycji Rozszerzonej

    Jeśli macie problemy z instalką ee to przeinstalujcie wiedźmina, bo u mnie bez zarzutu zainstalowała się ed. rozszerzona, deception, efekt uboczny, i jak na razie problemów nie widać ;DA redom - wyrazy szacunku i podziękowania. Kawał dobrej roboty. Djinni to genialna rzecz, dzięki niemu gra nie...
  5. E

    Świeże oceny Edycji Rozszerzonej

    I bardzo dobrze ^^Teraz czekamy na Wiedźmina 2 ;D
  6. E

    Pierwsza przygoda community - Deception

    A ja mam problem :( Przy kliknięciu na link wyskakuje komunikat "Wprowadź nazwę użytkownika i hasło dla ftp://ftp.thewitcher.com. Przy okazji pisze, że nie mogę połączyć się więcej niż 3 razy. Ktoś obeznany może mi pomóc?Btw, download accelator plus też nie chce mnie puścić przez...
  7. E

    Fani przejmują kontrolę - Tydzień Community rozpoczęty!

    No to cieszmy się! Nie żebym angielskiego nie znał, ale Polski dubbing jest naprawdę genialny, no i taki... swojski ^^Bo duże lepiej przekleństwa brzmią po Polsku ;D
  8. E

    Fani przejmują kontrolę - Tydzień Community rozpoczęty!

    Kurdę, kolejny tydzień będę sprawdzał po pare razy stronę wiedźmina ^^A że tak zapytam... czy będzie dubbing? Czy tylko napisy? Aktorzy są tak genialni, że aż żal grać bez ich głosów ^^
  9. E

    Efekt Uboczny - pytania związane z rozgrywką

    To ja może zapytam, ile razy trzeba wygrać w kości z Miłką, aby quest został zaliczony?I przy okazji, czy w tym modzie jest jakaś sex karta? :D
Top Bottom