Search results

+
  1. K

    Rycerz czy Pani Nocy?

    Te same argumenty co u Ithlinne Aegli :PJa dodałbym jeszcze że wtedy wziąłem poradnik by sprawdzić które rozwiązanie bardziej dochodowe jest i chęc zysku przeważyła nad instynktem wiedźmina :whistle:
  2. K

    Czemu zabiliscie Magistra(tak wcześnie)!!! Zniszczyliście przez to grę!

    A nad czym tu ubolewać? Magister to zwykły zabójca do wynajęcia, dla mnie nie był nikim ważnym bo 1v1 nie stanowił żadnego wyzwania, równie dobrze mogli by pęczkami zatrudnić takich zabójców.
  3. K

    Jak zaczynaliście gre ?

    1 raz na nautralnym łatwym, 2 raz na proelfim średnim i teraz przechodzę na prozakonnym trudnym.
  4. K

    Zabawa w detektywa... (polecam)

    Jaskier nie zginął a również należał do drużyny Geralta.Co do tematu to tematu to też myślę że nie zginęli (lub jeśli Geralt zginął to Ciri korzystając z mocy Ihuarraquaxa (o ile on był tym jednorożcem już nie pamiętam) wskrzesiła go) ale został przeniesiony do innego wymiaru. I myślę tak nie...
  5. K

    po co kupowac jak mozna miec za darmo? (ksiegi, przedmioty do questow)

    W III akcie w Manufakturze alchemik po przegadaniu go w naukowym bełkocie i przekonaniu do pracy Kalksteina da nam 2 księgi które łącznie dają przepisy na:- Brunatny Olej- Samum- Słońce Zerrikanii- Czarcią Purchawę@DOWNNigdy petard nie używałem dzięki za poprawkę :D
  6. K

    magister i kikimory

    Apropo te "oswojone" kikimory możesz zabić przed walką z Magistrem. Wystarczy wyjąć mieczyk i ciachać jak psy w Wyzimie.
  7. K

    CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

    Masz na myśli te zadania w płonącej Starej Wyzimie? Jak jesteś neutralny to masz tam zadanie do przeprowadzenia pielęgniarek i jeszcze chyba coś było.
  8. K

    Po wyjściu z wieży maga

    Ja tu tutaj widzę lub nie wiem jak ty :DA co do tematu to walka jest śmiesznie łatwa bo wystarczy odebrać im trochę życia i uciekają.
  9. K

    Jak zabić kościeja?

    Na normalnym parę Igni, 2 ciosy mieczem i leży.Aż się zdziwiłem bo na Łatwym się z nim męczyłem zdrowe pół godziny :D
  10. K

    Ard'aenye- najlepszy miecz w grze (podobno)

    Stawiam ze Ard'aenye był po prostu zbyt potężny i wycofano go z gry a w poradniku wciąż zapisek o nim został.Imo ja go kupiłem (z modem oczywiście) u Najstarszego Druida w V akcie zamierzając użyć gdyby Sihill nie wystarczył na Jakuba, ale rozszatkowałem go nim bez problemów więc nawet raz nie...
  11. K

    Jaskółka

    Mutageny to nie to samo co eliksiry ;) Mutageny to te miksturki które przyrządzasz ze składników specjalnych z bossów.A co do postu wyżej to podejrzewam że cokolwiek wybierzesz podczas gry i tak w Epilogu ktoś da ci 5 Jaskółek i 5 Puszczyków w domenie Albedo. (Na pewno nie wiem bo zawsze...
  12. K

    Jaką broń używaliście pod koniec gry

    Łatwy - D'yaebl + AerondightNormalny - Sihill + AerondightNa trudnym dopiero przechodzę ale zrobię wszystko żeby był Sihill + Księżycowe Ostrze :D
  13. K

    Sposób na Zeugla?

    Na normalnym ubiłem go bez eliksirów :P ale miałem możliwie najwyższe obrażenia z Igniego + wszystko co w jakikolwiek zwiększało ilość/regeneracje energii i zmniejszało koszt znaków. Macki na 1 Igni znikały, a samemu Zeuglowi Igni odbierał chyba z 1/10 życia gdzie znaków mogłem używać prawie bez...
  14. K

    Outra - domysły , rozważania

    Tak jak już pisali wcześniej "ja myślę że będą chcieli zabić też innych władców"Dla mnie to po prostu takie zaproszenie do Wiedźmaka 2 którego tytuł to "Zabójcy Królów" bo tym co jest oczywiste był ten pan walczący z Geraltem :D
  15. K

    CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

    Masz rację ale ja bym się załamał jakbym wszystkie talenty rozdawał w walkę mieczami i trafił na zbroję wiewiórek :teeth:
  16. K

    Najbardziej nie lubiana/denerwująca postać w grze

    Wielebny za handel dziećmi i Azar Javed za te ucieczki i ciągłe ględzenie podczas gdy sam po chwili uciekał.
  17. K

    Najpakerniejszy stworekw grze według was.

    Zdecydowanie Kościej i Azar Javed ale bez użycia Wierzby.Królowej Kikimor oczywiście nie liczę ;)Jeszcze Strzyga była dość twarda.Teraz sobie jeszcze przypomniałem, w II akcie archeospor dający trofeum (zapomniałem jak się nazywał) na trudnym wręcz nie do zabicia bez Igni na specjalnym i...
  18. K

    CO bardziej oplaca się wybrać: Zakon Elfy czy Neutralność ?

    Ja wyznaję zasadę:Jak zamierzam walczyć głównie mieczami wybieram zakon, jeśli głównie znakami wiewiórki a neutralność to mieszane.Osobiście gdy przechodziłem na łatwym wybrałem neutralność, na średnim wiewiórki a teraz gdy przechodzę na trudnym zamierzam być po stronie zakonu.Twój wybór...
  19. K

    Najciekawsze teksty z gry

    Zoltan - "Na pohybel sk***synom!Geralt - "Pięknie k**wa, pięknie"Rozmowa Geralta z Alvinem: "Wielebny mnie tu przysłał, powiedział że ktoś tutaj ma na mnie czekać. A to skur...Dobrze że nic ci nie jest"I znowu rozmowa Geralta z Alvinem: "A wtedy Shani kopnęła go w... Domyślam się gdzie." :teeth:
  20. K

    Wasz ulubiony potwór

    Taa dużo sobie szminki nawaliła w usta i okolice ;D (może trafic nie mogła? :P)
Top Bottom