Search results

+
  1. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    W pierwszym poscie dal specyfikacje. Gtx 660 2gb.
  2. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Niby tak, ale temperatura procesora i tak zdecydowanie za wysoka moim zdaniem.
  3. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Z tą obudową, to różnie bywa, ja w moim pudle mam zdjętą lewą stronę i daje mi to w spoczynku 2 stopnie mniej, ale to są drobiazgi. Co do kurzu, więcej kurzu wpada rzeczywiście gdy masz zdjęte blachy. Tak czy siak, sprawdź te temperatury, nie ma o czym gadać. Może się okazać, że proc ci się...
  4. A

    Zestaw Tesham Mutna - problem z zebraniem

    Miałem dokładnie tak samo, napierśnik mi się nie zmieścił do kieszeni :P Podejrzewam, że już po ptakach. Też tam wróciłem, ale drzwi są zamknięte. Skoro wejście jest zamaskowane i Regis musiał swoim hokus pokus je otwierać, to podejrzewam, że w aktualnej grze raczej o komplecie możemy zapomnieć.
  5. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Posłuchaj SMarcina, posprawdzaj temperatury proca i karty graficznej jakimś łatwym w obsłudze HWMonitorem czy czym tam wolisz. Mi się komp resetował podczas gier właśnie przez wysuszoną pastę termo i minimalnie źle przylegający radiator na procku, przez co osiągał ogromne temperatury w stresie...
  6. A

    Przemiana - bug, kusza nie działa - rozwiązanie.

    Przemiana - bug, kusza nie działa - rozwiązanie. Natknąłem się na ten bug i zapewne pojawią się z nim problemy u innych, ale nie ma strachu. Kamienie, które musisz aktywować, nie reagują na na strzał z kuszy. Jest na to proste rozwiązanie. Aktywuj 3 najbliższe kamienie aardem. Pozostaje jeden...
  7. A

    Krew i wino - brak polskich dialogów

    No czyli wygląda, że jest skuteczne rozwiązanie, szkoda tylko troszkę, że po kupnie dodatku na GOG i pobraniu z niego plików ręcznie, gra działa wadliwie.
  8. A

    Krew i wino - brak polskich dialogów

    Czyli tak... GOG Galaxy po zaznaczeniu KiW, którego nie widział jako zainstalowanego, pobrał standardowe pliki czyli 7GB z hakiem, po reinstalacji dodatku z tych plików oczywiście nic się nie zmieniło. Teraz, po ponownym odpaleniu, Galaxy pozwolił łaskawie na zaznaczenie DLC o wielkości 9,4 gb...
  9. A

    Krew i wino - brak polskich dialogów

    Dokładnie tak zrobiłem, jeśli to pomoże, to potwierdzę, że przestawienie galaxy na polski i pobranie KiW załatwia sprawę. Niestety jeszcze 5GB danych...
  10. A

    Krew i wino - brak polskich dialogów

    To samo, tak samo, dzień jak co dzień :) Plus jest taki, że udało mi się wreszcie zmusić do współpracy Galaxy i teraz zasysa mi jakiś plik 2,7 gb, bladego pojęcia nie mam co to jest, bo gra z dlc i aktualna jak się tylko da. Mam nadzieję, że Galaxy sobie z tym poradzi, bo przyznam, że z...
  11. A

    Bug w nowym patchu - skrzynka do przechowywania zniknela

    Ja wywaliłem wszystkie mody, mam czystą grę, wszystko jest ok, działa poprawnie, skrzynki zniknęły.
  12. A

    Bug w nowym patchu - skrzynka do przechowywania zniknela

    Pewnie cie to nie pocieszy, ale mam analogicznie. Naprawa i weryfikacja nie pomogly.
  13. A

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Nic tam, nie mam już siły się bawić, może przypadkiem KiW coś naprawi, jeśli nie, to jakoś przeżyję, ważne, żeby dodatek przejść, potem odinstaluję całą grę i na czysto znowu zacznę grę od nowa w całości.
  14. A

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Niestety nie straszę, nie mam ani jednej skrzynki, sprawdzałem w 3 miejscach na kilku saveach. Mapa pokazuje, że są ale w grze brak :)
  15. A

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Patch się momentalnie z GOG ściągnął, zainstalował, po wywaleniu modów gra się wczytała i śmiga... tyle, że zniknęły mi skrzynki, w których można trzymać sprzęt... także zgromadzone sety się zdematerializowały... :P
  16. A

    Aktualizacja 1.20 -- Lista Zmian!

    Patch jest już na GOG.
  17. A

    Do CDPRED: "Serca z Kamienia" duży błąd! Geralt kucnął i porusza się w powietrzu!

    Miałem dokładnie to samo, w tej samej lokacji. Po wyjściu z jaskini po kilkudziesięciu metrach biegania i skakania Geralt wrócił do normy. U Ciebie jednak jak widzę Ministerstwo Głupich Kroków trwa nadal.
  18. A

    Wiedźmin 3 strasznie freezuje.

    Potwierdzam, fajną skuteczność BES. Mam proc i3 i po patchu 1.07 wydajnosć mi spadła, po 1.08 spadła jeszcze bardziej, do stanu w zasadzie niegrywalności, niezależnie od rozdzielczości, tekstur etc. Po użyciu BES płynność wróciła do akceptowalnych granic. Tyle, że mi ustawienie -3% nic nie dało...
  19. A

    [SPOILERY] Wasze ulubione fragmenty w grze

    Ilość genialnych momentów jest zbyt duża by wszystko wymienić ale kilka z nich: - troll żołnierz i jego przyśpiewki, - oczywiście impreza wiedźminów, - pijane polowanie na katakana w Oxenfurcie, - relacja Geralt - Ciri - całość, - zadania z Triss w Novigradzie, dodatkowo przyjecie z Triss -...
  20. A

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Jeśli ktoś jest ciekawy odpowiedzi RED-ów, po wysłaniu do nich dxdiag i opisaniu problemu spadku klatek po zainstalowaniu patcha 1.07, na co tu dużo ukrywać słabej konfiguracji sprzętowej (radek HD5750 1gb, i3 540 3,07 ghz i 8gb ram) to tutaj wklejam odpowiedź jaką otrzymałem. Przynajmniej nikt...
Top Bottom