Search results

+
  1. I

    Pora na kolejny Weekend Beczek Premium!

    Albo Redzi zrobili coś z dropratem dla goldów albo uśmiechnęło się do mnie jakieś wiedźmińskie bóstwo, bo otworzyłem moje skromne 75 beczek które uzbierałem od ostatniego premium weekendu i dostałem 7 goldów i 18 silverów, wszystko premium :) Tak się tylko chwalę dla odmiany po 250 beczkach...
  2. I

    Przygotujcie się na Gorączkę Złota!

    Mnie bardziej zastanawia co jest grane z tymi Waszymi datami w aktualizacjach? Dlaczego np. pod tą aktualizacją widnieje data wstawienia 10 maja skoro mamy 15? Poprawiacie sobie humor że niby częściej wstawiacie update'y czy co? To nie pierwsza taka sytuacja, tak jest z każdym newsem.
  3. I

    Powraca Weekend Beczek Premium!

    Wejdźcie przez zakładkę wydarzenia i tam kliknijcie weekend beczek premium to Was przekieruje do otwierania beczek od razu :) Tylko nie można nadal kupować, tylko otwierać już posiadane beczki. Na 240 beczek 8 goldów i 70 silverow :)
  4. I

    Wejdź na Arenę — przedstawiamy nowy tryb GWINTA!

    W takim razie dodam jeszcze od siebie: 1- Problem z dobieraniem kart nie występuje tylko u Shillarda - po zagraniu Shaeli de Tancarville i zagraniu z ręki karty specjalnej, nie dobiera karty z talii, ja niestety w ten sposób przegrałem :( 2- Przy zremisowaniu miałem tak że nie zaliczyło zwoju...
Top Bottom