Search results

+
  1. L

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Szacunek? A z jakiej to okazji, jeśli nie odczuwam szacunku z ich strony? Popsuli swój produkt, który od nich kupiłem i oczekuję jego jak najszybszej naprawy. A tu ani owej naprawy, ani nawet prawie żadnej informacji na ten temat. Ja rozumiem, że to rodzimy producent itp. ale jeśli Ubisoft albo...
  2. L

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Tu nie chodzi o szare questy, bo to akurat, że za nie nie ma doswiadczenia jestem w stanie zrozumieć i ma to dla mnie nawet sens. Bo skoro jestem tak potężny, że dane zadanie to dla mnie spacerek po parku to czemu mam jeszcze dostawac za to doświadczenie? Tu chodzi o quest na wyższym poziomie...
  3. L

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Tylko, że jest jeszcze jeden szkopuł. Znajomy, który widać jest w czepku urodzony nie ma tego glitcha i za to samo zadanie które ja dostałem guzik z pętelką on dostał 200 exp. Więc jednak coś jest nie tak.
  4. L

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Robiłem quest główne, poboczne, zlecenia, a nawet poszukiwania, robiłem ich naprawdę sporo wierząc, że jednak gdzieś to doświadczenie wpadnie. Jednak się pomyliłem i expa jak nie było, tak dalej nie ma, więc ten saper musiałby mieć sporo palców.
  5. L

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    No właśnie w tym jest problem, że niektórym nie nalicza doświadczenia również za zielone.
Top Bottom