Search results

+
  1. D

    Karty do Gry w Gwinta [BUG]

    Karty do Gry w Gwinta [BUG] Witam. Od jakiejś połowy gry nigdzie nie mogę natknąć się na karty do gry, nie mam wszystkich a napotkani kowale, sklepikarze itp. (nawet jak spotykam ich pierwszy raz) po wygranej z nimi partii w Gwinta dają mi tylko pieniądze, wcześniej dawali najpierw jedną kartę...
  2. D

    Ulepszony Dekokt Raffarda Białego

    Ulepszony Dekokt Raffarda Białego Witam. Nie wiem gdzie mogę dostać tytułową receptę na eliksir. Objeździłem już chyba wszystkich alchemików i zielarzy. Podobno można kupić u alchemisty mieszkającego na północny wschód od Novigradu. Alchemika znalazłem ale nie ma on recepty. Proszę o pomoc.
  3. D

    Jaskinia snów - Wykonane/Niewykonane

    Jaskinia snów - Wykonane/Niewykonane Witam. Na zadanie "Jaskinia snów" trafiłem przypadkiem gdy zwiedzałem wybrzeże Skellige, wykonałem je i wylądowało ono w zadaniach wykonanych. Jakiś czas później wykonałem zadanie "Królewski Gambit" i zadanie "Jaskinia snów" przeniosło się z zadań wykonanych...
  4. D

    Ścinanie się przerywników filmowych

    Ścinanie się przerywników filmowych Nie wiem dlaczego ale filmy początkowe oraz cutscenki strasznie się czasem tną, czy ktoś ma podobny problem? Czy reinstalacja kodeków coś pomoże? Sterowniki do karty graficznej aktualizowane dziś.
  5. D

    Crusader Kings II - Mod Witcher Kings czyli strategia w świecie wiedźmina

    Crusader Kings II - Mod Witcher Kings czyli strategia w świecie wiedźmina http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=86075
  6. D

    Wiedźmin 2 na Tablecie NVIDIA Shield

    Wiedźmin 2 na Tablecie NVIDIA Shield http://tvgry.pl/?ID=4977 patrzcie od 3:20 do moderatorów: Jak jest już podobny temat to proszę o scalenie. Z góry dziękuje.
  7. D

    Bard - W służbie Królowej

    Bard - W służbie Królowej Do gry potrzeba 15 kostek do gry, znacznika pierwszego gracza, drukarki do wydrukowania 60 kart, 5 kart pomocy i instrukcji i towarzysza do wspólnej zabawy. Jakbyście znaleźli jakieś błędy to proszę piszcie. Życzę samych udanych partii. Link do Gry...
Top Bottom