Search results

+
  1. D

    Caranthir

    No tak nie do końca, powiedziałbym raczej że zwyczajnie miała szczęście. Moim zdaniem Eredin dorównywał jej w szermierce lub był od niej lepszy i w normalnym starciu Jaskółka miałaby jednak mniejsze szanse. Co zaś się tyczy tematu wątku, to słuchając o tej "hodowli" Avallach'a przyszło mi na...
  2. D

    Jestem gejem

    Jestem gejem Witam homoseksualna część forum moze popiszemy o naszych ulubionych asnalnych zabawach z powazanie dawido. Piszcie priv
  3. D

    Radeon 9600 - zmiana na GF 6200 vs GF 6600 - która karta wystarczy

    No dobra, na razie wstrzymam się z zakupem i poczekam na jakąś ciekawszą ofertę, bo widzę że faktycznie się nie opłaca ;) dzięki wszystkim za rady.
  4. D

    Radeon 9600 - zmiana na GF 6200 vs GF 6600 - która karta wystarczy

    Pitterekk - co do mojego Radeona, to każda z podanych opcji jest prawdopodobna, chociaż przegrzewanie się raczej bym wykluczył, co zaś się tyczy sterowników, to zainstalowałem nowsze i wiedźmin scrashował w menu, więc lipa :D Wymienic nawet nie mam się z kim, bo wszyscy znajomi mają wejście pod...
  5. D

    Radeon 9600 - zmiana na GF 6200 vs GF 6600 - która karta wystarczy

    Radeon 9600 - zmiana na GF 6200 vs GF 6600 - która karta wystarczy Witam. Z racji tego, że Radeon 9600 dość często nie wyrabia z grafiką (Przykładowy utopiec, do tego w Wyzimie Handlowej chodzę po niewczytanym mieście :D) Postanowiłem zainwestować w kartę graficzną. I tu pytanie jest...
  6. D

    Powrót do Wiedźmina - patche...

    Przecież na 1.0 instaluje się od razu 1.4, potem 1.5 :)
  7. D

    Obrzeża Wyzimy

    Hmm, operacja się powiodła, o czym świadczy zmiana w Crash logu - z "2048 MB virtual mem." na "3072 MB virtual mem." Próbowałem kilka razy, obrzeża na "czysto" się wczytały, z karczmy dalej wyjść nie mogłem, Geralt coś się rozmazał, więc zrobiłem reinstall sterowników od karty, restart kompa i...
  8. D

    Obrzeża Wyzimy

    Jutro to sprawdzę i dam znać :) Edit: No i sprawdziłem - Wiedźmin jakby szybciej się włącza, ale dalej save sie nie chce załadować. Może coś źle zrobiłem, popróbuje jeszcze, chociaż wydaje mi się że wszystko jest tak jak powinno wg. instrukcji.
  9. D

    Obrzeża Wyzimy

    "Nazwa 'bcedit' nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne, program wykonywalny lub plik wsadowy." Z tego co wyczytałem ta komenda działa na windowsach Vista i Seven.
  10. D

    Obrzeża Wyzimy

    Zadeklarowałem - było 1940 MB, teraz jest 2944. Mogę jeszcze zwiększyć, jeżeli jest prawdopodobieństwo, że to problem rozwiąże. Edit: podczas wczytywania wyskoczylo tym razem w Modname msvcr80.dll, z tego co widze to jakis plik systemowy jest, wiec moze reinstall windy cos zmieni?
  11. D

    Obrzeża Wyzimy

    save się załadował, chciałem iść do Wielebnego i niedaleko niego wywaliło znowu z raportem, z tym że w "Mod name" był jakiś inny plik niż witcher.exe, teraz save ni cholery nie chce się wczytać. Mam prośbę - jeżeli ktoś posiada save z początku drugiego rozdziału, to niech będzie na tyle miły i...
  12. D

    Obrzeża Wyzimy

    Fotka z raportu: http://imageshack.us/f/853/raportx.png/ Wiem, że lipnie wyszło, ale nie chciało mi się kombinować żeby to poprawić :) Wstawiam również początek crash loga: The Witcher Crash Log ============================================== Build: [Plus] 1.4.5.1304 (11/04/08 13:51:26)...
  13. D

    Obrzeża Wyzimy

    Nie, żadnych modów nie wgrywałem.
  14. D

    Obrzeża Wyzimy

    Dzięki za rady, sprawdzę, poinformuję o skutkach. Co do save'a - od początku gram w ER, tak więc raczej to nie to. Edit: Niestety, nic się nie zmieniło.
  15. D

    Obrzeża Wyzimy

    Obrzeża Wyzimy Witam wszystkich. Mój problem jest następujący: jeżeli chce załadować save z Obrzeży Wyzimy, czasami się załaduje, częściej jednak wyskoczy raport o błędach. To jeszcze da się znieść, prawdziwy problem pojawia się natomiast później, kiedy chcę wyjść z karczmy - ekran ładowania...
Top Bottom