Search results

+
  1. P

    Next Fan Soundtrack

    Świetnie pasuje do cyberpunka,przypadły mi do gustu szczególnie kawałki z gitarowym kopnięciem. GOOD JOB!! :)
  2. P

    Cyberpunkowe środki transportu

    Ja to widzę tak: wijące się między wieżowcami linie kolei magnetycznej, wszechobecne drony, bezzałogowce i automatyczne samochody unoszące się nad autostradami zbudowanymi ze specjalnych komponentów, które pozwalają na ich lewitację.
  3. P

    Cyberpunk 2077 - muzyka w ponurej przyszłości

    Wydaje mi się, że muzyka w grze nie powinna być taka oczywista. Techno, industrial, doubstep itp powinny pasować, owszem, ale sporadycznie. Kojarzy mi się to z wielką dyskoteką pełną laserów, gości w białych rękawiczkach, gwizdkami i odkurzaczami na plecach. Klimat Cyberpunku powinien być...
  4. P

    Cyberpunk 2077 - muzyka w ponurej przyszłości

    Wydaje mi się, że muzyka w grze nie powinna być taka oczywista. Techno, industrial, doubstep itp powinny pasować, owszem, ale sporadycznie. Kojarzy mi się to z wielką dyskoteką pełną laserów, gości w białych rękawiczkach, gwizdkami i odkurzaczami na plecach. Klimat Cyberpunku powinien być...
  5. P

    Opowiadanie w klimacie Cyberpunku!! TripleCity...

    cały czas staram się poprawiać i udoskonalać tekst. Dzięki za nie zmieszanie mnie z błotem:)
  6. P

    Opowiadanie w klimacie Cyberpunku!! TripleCity...

    Opowiadanie w klimacie Cyberpunku!! TripleCity... Witam! Od kilku miesięcy piszę sobie opowiadanie w klimacie sci-fi, cyberpunk. Nie miałem zamiaru tego nikomu pokazywać. Po prostu kiedyś poczułem potrzebę przelania moich dziwnych i pokręconych myśli na...ekran?papier?program? Staram się nie...
Top Bottom