Search results

+
  1. D

    1.12 Strasznie długo ładujące się lokacje podczas pierwszego ładowania gry SSD

    1.12 Strasznie długo ładujące się lokacje podczas pierwszego ładowania gry SSD Witam. Chciałbym tylko zapytać was czy u was posiadaczy SSD na którym jest zainstalowany W3 macie problemy dotyczące ładowania save;ów. Przed patchem save ładował mi się jakies 5 sekund max teraz musze czekac jakby...
  2. D

    Patch 1.10 + serca z kamienia poważny błąd ze statystykami Geralta

    Patch 1.10 + serca z kamienia poważny błąd ze statystykami Geralta Witam was. Miałem tego nie robić, ponieważ problem został wysłany do Redów lecz chyba moge ostrzec lub poinformować kolegów wiedźminów o tym błędzie. Mianowicie chodzi o poważny błąd ze statystykami Geralta gdy wykombinuje się...
  3. D

    najgrożniejszy potwór na skellige/miecze bug [Spoilery]

    najgrożniejszy potwór na skellige/miecze bug [Spoilery] Niestety ale są 2 bugi. Pierwszy odkryłem zaraz po 1.7. Gdy walcze z wilkołakiem i pokonam go. Chodzi sobie po tym kręgu skalnym wkółko lub stoi w miejscu i skacze. Hp ma 0%. Gdy użyje Ard on pada a quest nie jest dalej zaliczany...
  4. D

    Wiedźmin 3 GOG installation problem/connection problem patch 1.7

    Wiedźmin 3 GOG installation problem/connection problem patch 1.7 Próbuje ściągnąć przez GOG'a aktualizację do W3 i zawsze wysakauje mi albo że "not authorized" albo "installation faild" albo "connection problem". Instalowałem 2x GOG'a włączałem 100x ponownie, bez i z antywirusem to samo...
  5. D

    Błąd Miecze / kowal od mieczy

    Błąd Miecze / kowal od mieczy WItam. Niestety ale chciałbym zgłosić błąd który nie dodaje bonusów z mieczy, a zwłaszcza moc znaków. Korzystając z mieczy rynsztunku grywa nie widać by cechy mocy znaków sie powiększały. Drugi błąd to kowal zaraz obok głównego rynku w Novigradzie (taki dziadek z...
  6. D

    Import Save z 2 nie działają [spoilery]

    Import Save z 2 nie działają [spoilery] Witam. Gram już drugi raz i mam nadal ten sam problem. Mianowicie gdy dochodzę do audiencji w Wyzimie ten książunio w zbroi powinien mnie pytać o moje wybory w W2 lecz tego nie było i to poraz drugi. Wszystko na początku zrobiłem jak należy czyli nowa gra...
  7. D

    Błędy i niedopracowania PC - podumowanie po przejściu

    Błędy i niedopracowania PC - podumowanie po przejściu Witam was i drogą redakcję CDPR. Po przeczytaniu wielu wątków związanych z błędami chciałbym także wyrazić swoją opinie na temat gry i pomóc redakcji na znalezieniu błędów lub niedopracowań które przeszkadzaja lub dziwnie wyglądaja tak to...
Top Bottom