Search results

+
  1. S

    Wywala do pulpitu podczas ładowania

    Problem rozwiązany. Wystarczyła reinstalacja gry. Chciałbym z tego miejsca podziękować tym którzy pomogli mi w tych trudnych chwilach w których nie mogłem grać w najlepszą grę tego roku, to dzięki wam mogę teraz napawać się tą piękną grafiką i wspaniałym, wciągającym klimatem. Dziękuje z całego...
  2. S

    Wywala do pulpitu podczas ładowania

    AHA. To dobrze.
  3. S

    Wywala do pulpitu podczas ładowania

    Wywala do pulpitu podczas ładowania Witam, Zgłaszam się z problemem który objawia się tym że podczas ładowania między rozmową z Yennefer w Białym Sadzie, a podróżą do Wyzimy gra wywala do pulpitu. Jako że nie było daleko zacząłem grę od początku, ale dalej ten problem się pojawia. Nie musze...
  4. S

    Gwint Online

    Jeśli nie wypali pomysł z gwitem online ani apk singleplayer bo taką osobiście bym preferował to może chociaż decki do gwinta zacząć sprzedawać. Chodzi mi tu o prawdziwe karty którymi można pograć ze znajomymi takie jakie były w którymś wydaniu specjalnym gry.
  5. S

    10 lat wiedźmińskiego forum - obchody czas zacząć!

    Na forum jestem od kilku minut, ale z Wiedźminem jestem od 2007 i mam nadzieje że przy Wiedźminie 3 będę się bawił tak dobrze jak przy części pierwszej.
Top Bottom