Search results

+
  1. X

    problem z save

    problem z save Witam. Dawno już skończyłem W3, chciałem zagrać jeszcze raz w nową grę + Pobrałem W3 goty przez gog. Nie wykryło na PC moich starych save. Myślałem, że to wina goty więc pobrałem od nowa postawkę + dodatki. Ta sama sytuacja. Save miałem wszystkie na pendrive i wrzuciłem je na...
  2. X

    Bug z expem.

    Bug z expem. Witam. Wróciłem po przerwie do W3 w związku z nowym dodatkiem. Mam jakiś bug. 38lvl i blokuje mi exp na 2000/200. Jak sobie z tym poradzić? znalazłem coś takiego, ale skąd mam wziąć tę miksturę? "A lot of players reported that they have been stuck at 2000/2000 XP. Taking a...
  3. X

    Dijkstra i Radowid

    Dijkstra i Radowid Witam. Dostałem od Dijkstry zadanie związane z Talarem, tzn związane z zabójstwem radowida. Miałem uwolnić talara od troli. Uwolniłem i.. no właśnie i nic. Zadanie zakończone. To się później jakoś z rozwojem fabuły dalej odblokuje czy co? Jest to dla mnie bardzo ważne, bo...
  4. X

    [SPOILER] Triss Merigold.

    [SPOILER] Triss Merigold. Witam. Mam pytanie odnośnie Triss. Dzisiaj po raz pierwszy się z nią spotkałem. W rozmowie, którą przeprowadziliśmy po przepędzeniu szczurów, powiedziała coś w stylu "Gdy ostatnio rozmawialiśmy pół roku temu mieliśmy zostać przyjaciółmi i mam nadzieje że nic się w...
Top Bottom