Search results

+
  1. K

    1.5 Ongoing Bugs List - [1.52]

    can someone from CDP Red confirm that no eurodollars from hacking/datamine is a nerf not a bug? I get $ like one time for a 6 hacks or so, before I was getting it every time. It makes Advanced Datamine perk pretty useless. I would be grateful for a response, cause if it's a bug I'll wait for a...
  2. K

    Gwint w Krew i Wino - bug?

    Kwestię potrojenia siły oczywiście rozumiem., tylko nie wiem czemu wszystkie 3 tarczowniczki weszły jako "8ki" a nie "4ki". Dowódca to Crach an Craite - umiejętność "Przywołuje wszystkie karty każdego gracza ze stosu kart odrzuconych z powrotem do ich talii". Czy karty przywołane z cmentarza...
  3. K

    Gwint w Krew i Wino - bug?

    Gwint w Krew i Wino - bug? Witajcie! Właśnie zacząłem pierwszą rozgrywkę Gwinta z karczmarzem w Toussaint, który gra nową talią Skellige. Nie wiem czy do końca rozumiem umiejętności tej talii ale wydaje mi się, że nie ma powodu, dla którego Tarczowniczka Klanu Drummond powinna mieć w tej...
  4. K

    Golem with Black Health Bar

    I'm here with the same question. It's a bug probably? EDIT: let the golem spawn, leave him, travel around 1 mile on horse, then come back. health bar should be back, but if you save and reload you'll have to do it all over again.
  5. K

    [BUG] [SPOILER] Zbugowana skrzynia w queście "Cena honoru"

    czy ten błąd zostanie kiedyś naprawiony? 1.08 i nadal to samo...
  6. K

    Patch 1.05 - nowe bugi

    największym problemem jest nadal to, że mutageny trzeba zdejmować i zakładać po każdym quick travelu albo wczytaniu gry. handlarze odkupujący stuff za 100% wartości (chociaż to nie bug), zepsute runy i glify. reszta to drobnostki, np. jeśli chodzi o zadania to ulepszenia rynsztunku szkoły...
  7. K

    Ekonomia w świecie gry, kupcy

    Witam! ekonomia w W3 to świetny pomysł, ale mam wielką prośbę i sugestię do twórców gry, ponieważ umieścili w grze coś co absolutnie rujnuje tą ekonomię i szczerze mówiąc przy okazji crafting, który staje się nieopłacalny. z góry zaznaczam, że jestem power gamerem, także po prostu nie mogę się...
  8. K

    Patch 1.05 - nowe bugi

    prawda, w innych grach zazwyczaj tak to nie działa, ale jak ktoś się przyjrzał mechanice z dwójki to pamięta, że było tak samo (np. miecz dodający żywotność dopiero po jego wyciągnięciu). u mnie pojawił się teraz problem z rag dollem, ciała ludzi po śmierci zastygają w powietrzu. no i bardziej...
  9. K

    [BUG] Schematy na kamienie/glify

    ja zauważyłem jeszcze, że niektóre pomniejsze glify znalezione bądź zakupione dają +5% do mocy znaku zamiast +2% i rzecz jasna nie łączą się też w ekwipunku w "stack'i" z glifami craftowanymi. odbiegając lekko od tematu to czy ktoś może mi wytłumaczyć po co craftować glify skoro składniki do...
  10. K

    Problem z uruchomieniem GOG Galaxy

    najlepsze jest to, że właśnie samo odinstalowanie i zainstalowanie ponownie nie działa, bo przy próbie ponownej instalacji w tym samym folderze wyskakuje błąd, że nie da się zainstalować serii plików, ponieważ już istnieją i są aktualnie używane. Dopiero restart kompa i ponowna instalacja...
  11. K

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    grałem krótko, bo odświeżam sobie nadal poprzednie części, dlatego nie miałem okazji sprawdzić tego lepiej. to dobra wiadomość, że istnieje polski lipsync, dzięki za odpowiedź :)
  12. K

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    https://www.youtube.com/watch?v=1oHgMePJjVg wersja z PL dubbingiem, 5:24 - Geralt: "so... see you later then" https://www.youtube.com/watch?v=CeBo25PBzE4 wersja z ENG dubbingiem, też 5:24 - Geralt: "no to... narazie" wygląda identycznie... więc to nie u mnie... nie mówię, że dubbing jest źle...
  13. K

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Wiedźmin 3 - ruchy ust z angielskiego dubbingu Witam, czy ruchy ust w wersji PL będą synchronizowane do polskiego dubbingu? Jestem pod wielkim wrażeniem tej gry i w ogóle całej serii, ale trochę się rozczarowałem, gdy zobaczyłem, że lip sync jest pod wersję ENG... rozumiem, że wersja angielska...
Top Bottom