Search results

+
  1. W

    Zbugowany rynsztunek szkoły gryfa

    Zbugowany rynsztunek szkoły gryfa Witam chciałem stworzyć zbroje wszystkich szkół wiedźmińskich i przy okazji zauważyłem że brakuje mi paru schematów w rynsztunku szkoły gryfa mianowicie wyśmienitych spodni wyśmienitych rękawic wyśmienitych butów szukałem w poradnikach i napisane było że...
  2. W

    Zlecenie na graveiry

    Zlecenie na graveiry Witam mam problem zebrałem kości gravierów ale nie mam zlecenia nie pamiętam czy je zebrałem sprzed nowego narakortu zlecenia na tablicy nie ma można skadś indziej zebrać te zlecenie?
  3. W

    Problem z zleceniem na psy od grabarza

    Problem z zleceniem na psy od grabarza Witam , mam problem z zleceniem na psy od grabarza w wyzimie wyczytałem w poradniku że najlepiej iść na misje po zmroku bo można broń wyciagnąć a ja nie mogę wyciągnąć miecza nie wiem czy to bug czy może jest jeszcze jakiś warunek do spełnienia
  4. W

    Problem z misjami "brzemię przeszłości", "potwór z jeziora"

    Problem z misjami "brzemię przeszłości", "potwór z jeziora" Witam mam problem z misją od jakiegoś kupca na L nie mogę go znaleźć a znalazłem jego kolege w jaskini pod wyzimą i jeszcze w misji od łowczego nie ma tego utopca nadira którego mam zabić
  5. W

    Alchemista zbugowany

    Alchemista zbugowany witam , parę dni temu odnalazłem alchemistę koło novigradu dziś zauważyłem że znikła mi ikona alchemisty i postanowiłem tam wrócić gdy tam już się zjawiłem to nie mogłem wejść z nim w interakcje czy to bug?
  6. W

    Problem z misją czarna perła

    Problem z misją czarna perła Witam , jakiś czas temu grając w wiedźmina napotkałem gościa który chciał abym pomógł mu odnaleźć czarną perłe na skelige ale odmówiłem i teraz gdy zachodzę w to samo miejsce już go nie ma da się jeszcze raz zrobić tą misję? Szukać go gdzieś indziej? Nie mam tej...
  7. W

    Jak zaliczyć to zadanie

    Jak zaliczyć to zadanie Witam jak oczyścić miejsce obok opuszczonej wioski na screenie jest na szaro a u mnie na biało niedaleko tego miejsca był niedźwiedź ale po zabiciu go nic się nie stało
  8. W

    Pomniejszy glify

    Pomniejszy glify Witam , co mogę zrobić z pomniejszym glifem ?
Top Bottom