Search results

+
  1. R

    Playstation 4 - trofea - dyskusje, porady

    Ukryte trofea są związane z linią fabularną i z wiedzmińskimi zleceniami tutaj właśnie trzeba uważać bo ducha z lasu tak jak KLINKU pisze trzeba go zabić bo można go udobruchać sercami niestety ja tak zrobiłem Chodzi o patch do zbierania kart ? LOL przecież to by było zbyt proste gdyby po kilku...
  2. R

    [BUG] Rynsztunek szkoły wilka

    Jak nie masz w PS Store już DLC do pobrania to w głównym menu Ikona Wiedźmina na dół na powiązane elementy i Moje Dodatki(powinieneś mieć wszystko co pobrałeś do wiedżmina) i klikasz na strzałkę tego co chcesz pobrać jeszcze raz. Wczoraj wieczorem pobrałem nową aktualizacje ale dalej...
  3. R

    [BUG] Rynsztunek szkoły wilka

    Ja już sobie poradziłem,sprzedałem mapy i je odkupiłem po przeczytaniu poszukiwania się uaktualniły.A próbowaliście pobrać jeszcze raz te DLC? I mam szybkie pytanie pobrałem zestaw skelligijskiego rynsztunku i w moich dodatkach zamiast ładnej ikony jest szary kwadrat z krzyżem i napisem...
  4. R

    [BUG] Po misji "Spisek" nie można zniszczyć siedliska potworów

    Siedlisko potworów to nie gniazdo ,nekery i utopce mają gniazda i one są inaczej oznaczone na mapie ;)
  5. R

    [BUG] Rynsztunek szkoły wilka

    Z tym nie miałem problemu ale za to mam inny .Mapy na wyśmienity IV rynsztunek kupujemy w nowigradzie u płaterza tyle że po ich przeczytaniu nie dodaje się misja o poszukiwaniu schematów to samo mam z wyśmienitym rynsztunkiem niedzwiedzia.
  6. R

    Brudna forsa

    Wiem gdzie sa rzeczy do zadan,mam nawet wszystkie ksiazki i listy z calej gry.Czytanie wszystkiego po kilka razy nic nie daje,ponowna instalacja gry tez.Trzeba to olac,quest byl na 2lv. a ja jestem sporo do przodu
  7. R

    Ludzie w opałach - brak klucza, brak kart u handlarzy

    Ja mam blad z klatka niedaleko bramy gdzie potrzebny byl glejt aby przejsc.Klatke na waszych zdjeciach otworzylem ale myslalem ze tez nie bedzie to mozliwe bo mi sie jeden z bandytow zawiesil.
  8. R

    Ludzie w opałach - brak klucza, brak kart u handlarzy

    Od poczatku gry biegam z dwoma kluczami z czego jeden znalazlem u zbujnika pilnujacego wieznia ale do teraz nie moge otworzyc klatki
  9. R

    Brudna forsa

    Ja dalej nie moge go zaliczyc,juz sam nie wiem czy w ogole mam list,a z drugiej strony gdybym go nie znalazl to bym w zadaniu nie mial przeczytaj znaleziony list.W sumie to nie wiem po co je zaliczac jak i tak Exp bedzie zerowe
  10. R

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    moglby byc przypisany ktorys guzik do centrowania kamery za Geraldem np.pojedyncze klikniecie L3
  11. R

    Brudna forsa

    Nawet nie gram wczesniejsze zapisy jak sie juz wczytaly to gerald byl bez ekwipunku a teraz juz na kazdym wywala blad ce-34878-0 Takze czekam na aktualizacje bo nie chce leciec od poczatku.
  12. R

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    To byłoby dobre bo mam dwa questy których nie zaczynałem a są jako niedokończone no i ten sam błąd co mikha_el z brudną forsą.
  13. R

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    A w ogóle wiadomo kiedy będzie nowa łatka bo jak narazie to gram w co innego :P
  14. R

    Brudna forsa

    Brudna forsa Jako że nie mogę kontynuować gry przez błąd ce-34878-0 to wczytałem wcześniejszy sejw.Wczytał się ładnie po za tym że gerald był bez spodni i rękawic z ekwipunku poznikały rzeczy a zadania Brudna forsa (z początku przygody) nie można zakończyć po mimo czytania listu. Z tym zadaniem...
  15. R

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Też to miałem najkomiczniej to wyglądało w dialogu z baronem i jego córką na bagnach po tym jak pokonałem bestie-oh,ehhh,łeeee i wstaje po czym to samo :D Mam nadzieje że jak najszybciej poprawią błąd ce-34878-0 bo jest to żenujące,następnie niektóre lokacje ludzie w opałach nie da się otworzyć...
Top Bottom