Search results

+
  1. B

    Jak ubić tego golema ?!

    Masakra z tym golemem - ogólnie ubiłem go w końcu. I ważna była kolejność pylonów, gdyż ja robiłem losowo.
  2. B

    Jak ubić tego golema ?!

    Jak ubić tego golema ?! Witam, gram na średnim poziomie trudności tym 2/3 i za chiny ludowe nie mogę ubić tego golema ! Wywołuje burzę wszystko cacy wsadzam mu ten odgromnik i każda próba załączenia pylonów kończy się moją śmiercią. Uruchamiam je na zewnątrz trójkąta i czekam, aż golem będzie...
  3. B

    Problem z ustawieniem jakości tekstur

    Nie wiem napisałem do suportu, ale odzewu jak na razie zero :( Tyle czasu minęło a nie ma żadnej odpowiedzi - szkoda.
  4. B

    Problem z ustawieniem jakości tekstur

    Problem z ustawieniem jakości tekstur Witam zainstalowałem sobie z goga wiedźmina edycje rozszerzoną i oprócz tego, że musiałem dopisywać coś do "elementu docelowego" ( bo gra wyskakiwała mi z błędem o to, że nie spełniam minimalnych wymagań to wszystko było ok aż zacząłem się bawić opcjami...
  5. B

    Wiedźmiński rynsztunek nie sumuje się

    Hah kurde nie wyczytałem...bodajże w poprzednich wersjach bonus był przyznawany nie zależnie od "poziomu" ekwipunku wiedźmińskiego
  6. B

    Wiedźmiński rynsztunek nie sumuje się

    Wiedźmiński rynsztunek nie sumuje się Tak jak w temacie jestem w posiadaniu pełnej zbroi wiedźmińskiej ale nie łączy mi się w zestawie pomimo, że mam cały set założony na sobie. Tak jak na screenie...w czym leży problem ? https://zapodaj.net/87c2a9912aff4.png.html
  7. B

    GOTY, save a problem z patchami

    Tak a nawet ściągałem ją z tego cholernego goga i straciłem ponad 4 godziny z życia...
  8. B

    GOTY, save a problem z patchami

    GOTY, save a problem z patchami Witam Jestem w posiadaniu wersji GOTY która z płyty jest zaaktualizowana do wersji 1.30 poprzednio miałem zwykłą podstawkę i dwa dodatki oddzielnie. Zaaktuazlizowałem do wersji 1.30 i potem do 1.31 jednak podczas instalacji wyskoczył jakiś błąd i ogólnie w...
  9. B

    Wiedźmin 3 - prośba o zapis

    Poszło PW
  10. B

    Wiedźmin 3 - prośba o zapis

    Save z gry Witam Czy ktoś byłby tak miły i mógł wrzucić save z głównej misji jak spotka się Keire albo od misji od Barona ? Usunęły mi się savy i nie chcę mi się znowu tego przechodzić. Dobrze by było, aby można było potem zagrać w dodatki.
  11. B

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Mam do Was pytanie otóż wcześniej miałem wersje 1.11 i po aktualizacji zauważyłem niesamowity skok temperatury na procesorze i zauważalny spadek fps przy takich samych ustawieniach graficznych. Czy odczuliście podobną zmianę ? Mój lapek to lenovo y50-70
  12. B

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Ja już inwestowałem sporo w alchemie tak jak pisałem i wiem jak to drzewko ułatwia sytuacje można powiedzieć, że właśnie samym tym drzewkiem można wygrać. Ale po prostu szukam czegoś innego. Kurde z początku mam niesamowity problem z poziomem ledwo mam 4 level i rzuciłem się już na porońca -...
  13. B

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Hmm...pomyśle nad igni aby więcej w niego wpakować i quen to chyba obowiązkowo. Zastanawiam się jeszcze nad kwestią pancerza nie pamiętam czy w jakiś sposób ciężki od lekkiego się różnił ? Oprócz większą wartością obrony ? Miał jakiś wpływ na rozgrywkę ?
  14. B

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Jakiś ciekawy build polecicie na najtrdniejszym poziomie ? Poprzednie 2x przeszedłem z dzrzewkiem alchemi do eliksirów + dzrewk silnych ataków + quen. Zastanawia mnie magiczny wiedźmin czy to się sprawdzi w ogóle może ktoś próbował ? Ewentualnie doradźcie jaki fajny build można ogarnąć - chodzi...
  15. B

    Problemy z instalacją patcha 1.22

    Na prawdę nie ma innej możliwości..? Posiadam internet mobilny i te 2,8 gb już mnie mocno zabolało a co do piero reinstalka
  16. B

    Problemy z instalacją patcha 1.22

    Z jakieś stronki typu gry-online itp. Wydaje się być ok bo plik waży ok 2,8 gb
  17. B

    Problemy z instalacją patcha 1.22

    Problemy z instalacją patcha 1.22 Czy do patcha 1.22 jest potrzebny wiedźmin 3 krew i wino ? Mam tylko dodatek serce z kamienia i gdy próbuje zaktualizować z 1.11 do 1.22 jak kliknę w instalator , wybiorę język to praktycznie sekunda nie minie i wyskakuje okienko, że aktualizacja została już...
  18. B

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    No właśnie znaki...ktoś z Was robił build głównie pod znaki ? Jeżeli tak to proszę o odpowiedź jak się to w praniu sprawdza :)
  19. B

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Chcę przejść wiesia po raz 3ci i poszukuje buildu jak przejść na najrudniejszym poziomie podstawkę. Poprzednio grałem na 3 poziomie trudności silne+alchemia. Zastanawiam się czy dalej jechać tym schematem czy może coś innego ? Zastanawia mnie pewna rzecz czy nie inwestując w ogóle w drzewko...
Top Bottom