Search results

+
  1. S

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    O tak, Mads Mikkelsen na Geralta. To jest bardzo dobry aktor a nie taki drogi jak topowe gwiazdy hollywood, więc z zaplanowanego budżetu by wystarczyło.
  2. S

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Więc w takim razie po co teraz wydano DLC zbroja Skellige z poziomem 45 skoro nie mogę jej ubrać? Na co ten dodatek? No chyba że dla konia (część zbroi dla płotki da się użyć).
  3. S

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    No cóż kiedyś się jarałem serią GTA, że można sobie chodzić gdzie się chce. Teraz jednak uważam, że open worldy marnują mój czas, no ale ja pracuję to czasu nie mam tyle co kiedyś, może ludzie którzy mają czas to dalej lubią open worldy. W3 oczywiście przeszedłem całe na 99% (jedynie bez części...
  4. S

    Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

    A dlaczego ma nie działać na kartach 9xx? Mnie na GF 960 działa ale z taką samą prędkością jak na poprzednim GF 550 nowe karty nie dają dalszego wzrostu FPS w W1.
  5. S

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Jeżeli The Witcher nie może być (chyba że się dogadają jeszcze) to wystarczy dać tytuł Geralt: The White Wolf. Wszyscy będą wiedzieć o kogo chodzi. Fakt słowo Witcher nie należy do słownika możliwe, że zatem można je opatentować. Postać Geralta Białego Wilka należy jednak zdecydowanie do...
  6. S

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    No cóż mnie Cyberpunk nie przekonuje, ja jestem od dziecka fanem Sapkowskiego. Mam nadzieję, że jeżeli nie rozbudują studia tak aby robić dwie gry to milionowa sprzedaż ich przekona do odstawienia Cyberpunka na boczny tor. Jeżeli nie mają kasy być wielkim światowym studiem to niech będą...
  7. S

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    No tak ale jeżeli do tej pory gra wychodziła co 4 lata, to jeżeli teraz będzie 4 lata czekania na Cyberpunk a potem kolejne 4 na grę Wiedźmin 4 czy tam Ciri 1 to sorry ale świat zdąży przez 8 lat zapomnieć o Wiedźminie. Liczy się rozwój jak nie zaryzykują teraz kuć żelaza puki gorące to...
  8. S

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    @ Shincza: Należy zatem rozbudować studio, duże zachodnie studia pracują jednocześnie nad więcej niż jednym tytułem.
  9. S

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    No dobra z Wiedzminem podobno skończyli ale przecieki nieoficjalne są tak więc czekam teraz na grę "Ciri: The Witcheress". I mam nadzieję że tym razem nie za kolejne 4 lata tylko szybciej. Bo za 4 lata to ma być już "Ciri II: The New Adwenture" a za 6 lat będziemy grać w "The Witcher IV: Return...
Top Bottom