Search results

+
  1. Basiarka

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    Fantastycznie! Minął kolejny rok od zakupu gry, która za każdym razem się wypłaszcza! Doczekałem czasu, kiedy mój system operacyjny z kolejną aktualizacją przestał być wspierany. To za co ja właściwie zapłaciłem, bo nie za bardzo wiem? Nie mogłem grać bo pierwsza pilna aktualizacja zepsuła...
  2. Basiarka

    Hotfix PC

    Nie wiem o co chodziło z tym fixem pierwszym czy drugim, ale u mnie jak się wypłaszczało tak się po fixach nadal wypłaszcza I to od razu przy uruchomieniu. Bez tych wszystkich ulepszeń pograłem 50 godzin, lepiej lub gorzej, ale pograłem, a teraz mogę sobie licencją na grę ścianę wytapetować...
  3. Basiarka

    Aktualizacja 1.3

    Ja właśnie zasiadłem po bardzo długim czasie rozłąki aby dokończyć grę. Zdążyłem już zapomnieć skróty klawiszowe jakich się używa, więc sądziłem, że po pobraniu tych 40 GB poprawki będzie różnica. Efekt dramatyczny, nie jestem w stanie w ogóle uruchomić gry z GOGa, sześć razy na dzień dobry...
  4. Basiarka

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Właśnie znalazłem na cmentarzu tekst, jaki Rutger Hauer powiedział na końcu w oryginalnym Łowcy Androidów :)
  5. Basiarka

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    A ja chciałem powiedzieć, że przykro mi z uwagi na cały zamęt po wydaniu gry. Rzecz w tym, że gra jako taka jest niezwykła i autentycznie momentami wprawia w osłupienie, cały czas jestem pod wrażeniem, nawet jeśli raz na 3 może 4 godziny wywali się do pulpitu. Gram na PC i jak dla mnie - mimo...
  6. Basiarka

    Patch 1.11 błędy w grze

    Niestety potwierdzam, że po 1.11 zrobiło się bardzo kiepsko. Gra wyskakuje do pulpitu, słychać jeszcze przez długi czas dialogi a potem kaput. Wielokrotnie po klawiszu TAB mam w środku jakąś liczbę i nie mogę wybrać znaku. Postaci pojawiają się za późno w stosunku do akcji, jest wiele...
Top Bottom