Search results

+
  1. cacodemon666

    Gra wychodzi do pulpitu, błąd nvlddmkm

    Gra regularnie wysypuje się. Na chwilę ekran się zamraża i wychodzi do pulpitu Windows. Konfig: Ryzen 5 3600, 16GB 3600Mhz, GTX 1080Ti Komunikat z dziennika zdarzeń: Pakiet błędów 2121349100609685060, typ 5 Nazwa zdarzenia: D3DDRED2 Odpowiedź: Niedostępny Identyfikator pliku CAB: 0 Podpis...
  2. cacodemon666

    Wyrzutnia rakiet na terenie jakiegoś zakładu...

    Czy to jest związane z jakimś wątkiem fabularnym czy (nie)zwykły glitch ? Przypadkiem napotkałem na coś takiego: Zaintrygowało mnie to, bo jakiś czas później tego obiektu już nie ma. Poniżej screeny tego samego miejsca z obiektem i potem bez: Ktoś coś wie ? A i jeszcze film z tego...
  3. cacodemon666

    Wyrównanie Rachunków - klucz jest, ale nie działa

    Wyrównanie Rachunków - klucz jest, ale nie działa Jak w tytule. Wchodze do stajni, klucz leży, zabieram go, ale przy próbie otwarcia drzwi pojawia się komunikat, że są zamknięte i potrzebuję klucz.a
  4. cacodemon666

    Maksymalny level czy błąd gry ?

    Maksymalny level czy błąd gry ? Gram już czwarty raz w Wiedźmina 3 ( i zapewne nie po raz ostatni:)) i doszedłem do levelu 100. Swego czasu rodziły się pytania odnośnie maksymalnego levelu jaki jest w grze i jeden z przedstawicieli CD Project napisał...
  5. cacodemon666

    SOLVED Brak pytajników na mapie

    Brak pytajników na mapie Kupiłem u kupca na Skelige zestawy przewodników, ale nie pojawiły mi się na mapie znaki zapytania. Mam tylko drogozwskazy, karczmarzy, kowali i tyle. Żadnych miejsc mocy. Przechodzę grę czwarty raz i wcześniej takiego problemu z mapą nie było
Top Bottom