Search results

+
  1. G

    2 bugi u ST

    Ok, to ma sens, dzięki.
  2. G

    2 bugi u ST

    2 bugi u ST 2 rzeczy: W opisie Iorvetha jest napisane "zadaj 7 obrażeń", czyli powinna być opcja zranienia także sojusznika, no ale jednak dziabnąć mogę tylko wroga, mimo że deskrypcja mówi co innego. Druga sprawa: czemu nie moge wymienić ele'yasa za pomocą sary?
  3. G

    Aktualizacja i Weekend Beczek Premium są już dostępne!

    Właśnie zagrałem sobie cantarelle, w międzyczasie czytam patch notes, a tam: Karty szpiegów dające przewagę kart (np. Cantarella, Udalryk, Yaevinn, Talar i Przeraza) nie są już obecne w pulach opcji tworzenia kart :thinking:
  4. G

    Zakończenie sezonu rankingowego przeniesione na 10 stycznia

    Oooo, widzę że trafiłem na striggerowanego mistrza talii krasnoludów xdd Nie no, ps był tak 75% w celach humorystycznych, 25% frustracja po 50 partyjce pod rząd z jedną i tą samą talią krasnali. Ale gg zawsze leci, żeby nie było xd
  5. G

    Zakończenie sezonu rankingowego przeniesione na 10 stycznia

    Jeez, tak czytam te komenty i co drugi pisze że redzi stracili resztki jego zaufania, że zrujnowali mu życie, albo że zabili ulubionego chomika. Pozostaje tylko współczuć redom za taki gówniany "fanbase", który łapie ból dupy po 1 dziwnej decyzji, ignorując zaje*isty content jaki nam...
Top Bottom