Search results

+
  1. Matzaj95

    Nietypowy problem połączenia podczas tworzenia talii z nowymi umiejetnościami

    Temat do zamknięcia. Błąd naprawiony.
  2. Matzaj95

    Nietypowy problem połączenia podczas tworzenia talii z nowymi umiejetnościami

    Oczywiście, zarówno na PC jak i Androidzie mam ten problem. Dodam ze po naprawie przez GOG pobralo mi jakies54MB i cos sie konfigurowalo ale nic to nie zmienilo.
  3. Matzaj95

    Nietypowy problem połączenia podczas tworzenia talii z nowymi umiejetnościami

    Próbowałem już wcześniej, niestety dalej to samo. W takim razie poczekam, Dzieki wielkie :)
  4. Matzaj95

    Nietypowy problem połączenia podczas tworzenia talii z nowymi umiejetnościami

    Witam wszystkich Mam problem jak w temacie kiedy zamianiam w istniejacej juz talii tylko umiejetnoscia bohatera na nowa i probuje zapisac wywala mi powiadominie jak w załączniku po czym wraca do menu wyboru talii bez zapisania. Kiedy natomiast probuje stworzyc nowa talie to wywawala juz po...
  5. Matzaj95

    Aktualizacja 6.1 jest już dostępna!

    Witam wszystkich Dołącze się do pytania kolegi wyżej , podczas próby zapisania talii z nowymi umiejętnościami frakcji otrzymuje komunikat abym sprawdził swoje połączenie internetowe i cofa do menu talii bez zapisania zmian . Połączenie jest okej ( mogę grać online) tak jak i reszta gry po...
Top Bottom