Search results

+
  1. teela_PL

    Stream charytatywny z okazji Pride Month!

    Jeśli wam się nie podoba polityka firmy, to przestańcie kupować jej produkty. Ba, możecie ją nawet bojkotować. Dla Redów to żadna strata. Dochody z homofobicznej Polski, to dla nich ledwie 3% ze sprzedaży z całego świata. Nie zdziwiłabym się, gdyby śmieszyły ich wasze wypowiedzi i wielkie...
  2. teela_PL

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Jest 2077. Jakim cudem samochody nie mają autopilota? Potrzebuję tej opcji...
  3. teela_PL

    Night City - AI, Interakcje, NPC itd

    Nie wiem skąd taki wniosek wyciągnąłeś. Twierdzę tylko, że porównywanie Cyberpunka i GTA jest bez sensu.
  4. teela_PL

    Cyberpunk 2077 - Postaci [SPOILERY]

    Ponieważ to jest świat Cyberpunka. A dywizą tego świata jest to, by zostać legendą miasta. Ja po ponad 30h gry zostałam fanką Takamury, Dum Dum'a i Viktora. Nie obczaiłam jeszcze wszystkich misji pobocznych, ale żałuję, że nie było mi dane spędzić więcej czasu z tymi dwoma ostatnimi.
  5. teela_PL

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Ja tu jestem tylko po to by się pochwalić bardzo uroczym błędem. W Misji Bilet Wstępu miałam podążać za Dum Dumem do wyjścia, a jakimś cudem udało mi się go wziąć na ręce jak księżniczkę. Nawet nie protestował! :ROFLMAO:
  6. teela_PL

    Night City - AI, Interakcje, NPC itd

    Racja, świat wygląda trochę marnie, ale... Zanim zaczniecie rzucać błotem w Redów, warto przypomnieć kilka faktów: - Przy GTA pracuje (jeśli mnie pamięć nie myli) ponad tysiąc osób, nad CP77 mniej niż połowa. - GTA Online wyszło 8 lat temu i od tamtej pory miało chyba z 50 aktualizacji. - GTA...
  7. teela_PL

    Hotfix 1.05 — lista zmian

    Współczuję programistom, którzy będą musieli zapieprzać równo do końca roku... Pewnie nawet nie dostaną wolnego po świętach :/
  8. teela_PL

    Maska inspirowana logiem Samurai

    Wyobrażam siebie jak wchodzę w takiej masce na zakupy do Biedronki xD
  9. teela_PL

    Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

    No wszystko super i tak dalej, ale czemu nie ma tego w Polsce? Czuje się oszukana. Chciałam mieć możliwość kupna chociaż tego energetyka :<
  10. teela_PL

    Cyberpunk 2077 - GOLD

    Skoro mamy GOLDa, to można brać urlop na 19 i 20 listopada :D
  11. teela_PL

    CYBERPUNK 2077 - FORUMOWY KONKURS NA OPOWIADANIE - OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCY

    Gratulacje @Papug ! Ps. Żałuję, że o wynikach głosowania zadecydowali forumowicze, a nie jury. W mojej opinii konkursy opierające się na tym, kto będzie miał więcej lajków są najmniej sprawiedliwe - bo co to za problem poprosić znajomych o głos :)
  12. teela_PL

    CYBERPUNK 2077 - FORUMOWY KONKURS NA OPOWIADANIE

    Oczarowany zatrzymał się w miejscu. Światło odbijające się od setek tysięcy białych szkieł tworzyło niewyobrażalnie piękną grę świateł. Było w nich coś magicznego. Wręcz boskiego. Czy tak wyglądały niebiosa? Gdy udało mu się otrząsnąć z zachwytu, szybko poprawił krawat i udał się do pierwszego...
Top Bottom