Search results

+
  1. Piotrek3613

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    U mnie było tak że jak za pierwszym razem gra się wyplaszczała na tej misji to wczytałem wcześniejszy save i ominąłem po prostu tą misje i grałem dalej. Ale gdy zacząłem ją znowu grać dalej gra wyplaszcza się dokładnie w tym samym momencie. No nic zainstaluje gre od nowa i zobaczymy czy coś to...
  2. Piotrek3613

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    Czyli jedynym rozwiązaniem będzie reinstalacja gry tak?
  3. Piotrek3613

    "Cyberpunk się wypłaszczył" - czyli problem z uruchomieniem gry.

    Witam. Podczas misji "Na rozdrożach" gdy przyjeżdżam do kryjówki Raffenów gra wypłaszcza się i wywala mnie do pulpitu. Wczytywanie gry nic nie pomaga. Dodam że przy innych misjach nie ma problemu z grą. Ma ktoś pomysł na to? Pozdrawiam
  4. Piotrek3613

    Brak możliwosci załadowania jakiegokolwiek save'a

    Zrobiłem jak napisałeś i na razie wygląda że jest dobrze, dam znać jak to dalej wygląda. Dzięki wielkie :)
  5. Piotrek3613

    Nie mogę kontynuować gry

    W tym problem że czy wybiorę jedną czy drugą opcję to i tak nie mam żadnego save. 3 raz muszę zaczynać grę od nowa niestety.
  6. Piotrek3613

    Nie mogę kontynuować gry

    Cześć, podpinam się pod temat. Mój problem z wczytaniem gry polega na tym że po ponownym uruchomieniu komputera i gry, muszę zaczynać grę od nowa. Żadnych plików nie mam w folderze zapisane gry. Jedyny komunikat który się pojawia: Czy ktoś miał podobnie i mógłby mi coś podpowiedzieć?
  7. Piotrek3613

    Brak możliwosci załadowania jakiegokolwiek save'a

    Cześć, podpinam się pod temat. Mój problem z wczytaniem gry polega na tym że po ponownym uruchomieniu komputera i gry, muszę zaczynać grę od nowa. Żadnych plików nie mam w folderze zapisane gry. Jedyny komunikat który się pojawia: Czy ktoś miał podobnie i mógłby mi coś podpowiedzieć?
Top Bottom