Search results

+
  1. K

    Gorilla Arms - opóźnione ciosy kończące. Też tak macie ?

    Czy ktoś używa tutaj gorylich pięści i jest w stanie odpowiedzieć, czy teraz trudniej jest uruchomić nimi ciosy kończące ? Ja dopiero co zacząłem używać i zauważyłem, że używająć np. Mantis Blades czy innych wszczepów lub broni, duzo łatwiej pojawiają się ciosy kończące. Kiedy oglądam jakieś...
  2. K

    Nowe samochody w grze. Pytanie - prosze o pomoc.

    Witam. Mam pytanie odnośnie samochodów poruszających się po ulicach. Czy w aktualizacji 2.0 pojawiają się na ulicach nowe pojazdy, czy dopiero po instalacji Phantom Liberty ? Pytam ponieważ na filmach u ludzi testujących aktualizację 2.0, widzę nowe pojazdy z traileru Phatom Liberty, które krążą...
  3. K

    Sugestia - automatyczne włączanie radia w grze.

    Witam. Mam już rozegrane ponad 500 godzin w Cyberpunku i muszę powiedzieć, że gra niestety nie zachęca nas do słuchania radia. Wydaje mi się, że po wejściu do jakiegokolwiek pojazdu, automatycznie powinno odpalać się radio, w końcu soundtrack jest potężny i miło posłuchać Mike'a. Tymczasem po...
  4. K

    Textures disappear after 1.3 patch like never before. Screenshots.

    Is this normal on series X right now ? Can someone tell me ? Clearing memory cache, reinstall and new save dont change anything. Its looks so bad...
  5. K

    FPS issues. Game drops fps until reload save. Xbox Series X

    Something is wrong with performance mod on XSX. I started new game, fresh save. Game try hard to keep 60fps and i understand it but sometimes when we drive and change radio stations or just in random moments, game starts to drops FPS in places where usually keep 60fps. Its not massive drops, but...
  6. K

    Cyberpunk wersje na XBOX'a

    Wszystko fajnie, dużo poprawek w patchu 1.2, ale wypadałoby się teraz wziąc za XBOX'a, bo optymalizacja tam jest koszmarna i nikt z tym nic nie robi. Nawet na XSX gra gubi klatki wzgledem PS5 i ma wiele bugów graficznych co jest smieszne, patrzac na to jakie tam sa podzespoly. Rozumiem, że...
  7. K

    Worse and worse framerate on Xbox Series X after every new patches.

    Why every new patches make game worse in performance mod on Xbox Series X ? This is really annoying. I dont understand and i dont want to play this anymore. We had pretty stable fps before 1.06 hotfix but ok. And now after 1.1 patch game cant keep 60fps when we drive a car on most roads. Can you...
Top Bottom