Search results

+
  1. heniek29cr

    Aktualizacja 4.01 – lista zmian

    No rewelacja........Gra przestała się uruchamiać...... teraz mam faktycznie zero problemów z wydajnością z RT na RTX 3070...... Edit....po sprawdzeniu spójności plików już jest wszystko ok:-) No i faktycznie jest lepiej z wydajnością!!! Brawo i Dzięki:-)
  2. heniek29cr

    Aktualizacja 1.2

    J E S T :-) SUPER!!!!! Dzięki CDProject:-) a wszystkim marudom życzę w końcu przyjemności w obcowaniu z tak wyjątkową produkcją jakim jest Cyberpunk 2077:-)
  3. heniek29cr

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    A może za tymi spadkami na steam jest tak jak u mnie..? po prostu nie gram teraz bo czekam na te poprawki :-) . Ja i tak mam 205 godzin gry (steam) i muszę przyznać.... to był piękne spędzony czas (gram na PC z RTX 3070 na czele). Od czasu Wieśka 3 kibicuję Redom i dalej wierzę, że swoje zrobią...
  4. heniek29cr

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Hej......wiadomo już coś? kiedy poprawka? i obiecana lista wszystkich zmian? Redzi? ktokolwiek? wierzę w Was!!! Pozdro:-)
  5. heniek29cr

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Brawo!!! Czekam na łatkę z niecierpliwością aby znowu zajrzeć do Night City:-) A marudy nie muszą grać wcale :) . Gra już teraz jest świetna i jest dla mnie jedną z najlepszych ever:-). Pozdrawiam i Gratuluję!!!!
  6. heniek29cr

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    Spokojnie poczekam na waszą pracę:-) Osobiście uważam już Cyberpunk za jedną z najlepszych gier w historii jeżeli chodzi o fabułę bo jest genialna:-) BRAWO!!! Poprawcie otaczający świat i będzie pięknie w każdym calu!!! Trzymam kciuki...powodzenia:-) Pozdrawiam
  7. heniek29cr

    Hotfix 1.12

    Tu nie ma hejtu....ja osobiście uważam, iż CB2077 jest niesamowity podobnie jak Wiedźmin 3 na PC ale na naszej platformie (PC) zaczynają się uwsteczniać vel pogarszać stan i zgodzę się z Tobą ,że wersje na PS4 i XBOX One mogli se darować bo ta gra zasługuje na miarę Next Gena !!!!! no ale na...
  8. heniek29cr

    Hotfix 1.12

    Generalnie proszę CD Project.....aby nie kaszanili wersji PC z każdą aktualizacją > Styczniowy patch wprowadził więcej błędów niż poprzednia łatka.......Błagam dajcie nam tą grę jak obiecywaliście i nic więcej nie chcę....bo po powtórnym przechodzeniu gry spaczowanej jest dużo gorzej niż za...
  9. heniek29cr

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Oj tam oj tam....tak na serio jestem fanbojem PS3 i mam do dziś wersję z premiery (4x usb, czytnik kart, 60GB HDD i wsteczna kompatybilność z PS1 oraz PS2 plus chromowe wykończenia) i to jeszcze były konsole z prawdziwego zdarzenia .....Trochę oczywiście dowaliłem w tamtej wypowiedzi ale...
  10. heniek29cr

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    No i trochę pograłem na nowym patch'u i generalnie nic się nie zmieniło....gram na PC ...bugi, glitche jak były tak są dalej...SI przechodniów nieistniejące w dalszym ciągu......nawet teraz pierwszy raz widziałem łysy łeb mojego bohatera lewitujący nad dachem samochodu:( oj musimy jeszcze...
  11. heniek29cr

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Pozdrawiam również jednak nie jest mi do śmiechu patrząc jak bardzo te śmieszne konsolki blokują rozwój gier..... A to, że nawet do tej pory nie ma na PS4 prawdziwego Gran Turismo już świadczy samo za siebie....No brawo....nie....NIEEE... czekaj.... zaczynam się śmiać!!!! 30fps:) :) :)
  12. heniek29cr

    Aktualizacja 1.1 — lista zmian

    BRAWO!!!!
  13. heniek29cr

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Idąc moim tokiem rozumowania.... kupując grę na podstawową wersję konsoli PS4 , która swoją premierę miała gdzieś w okolicach 2013....nie liczyłbym na super efekt w 2020 czy 2021 roku.... Tak samo było u poprzedniczek.... ale nawet nie o to chodzi.... wiele gier multiplatformowych miało swoje...
  14. heniek29cr

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    A kto Cię okłamał? I kiedy do tego doszło?
  15. heniek29cr

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Ja tam wierzę w naszych , że się wyrobią z tym patch'em i , że swoje zrobi...ale mi jakoś tam specjalnie na nim nie zależy... chciałbym tylko aby wyszedł o czasie aby ludzie w końcu przestali robić z tej pięknej gry szamba w internecie.... przepraszam gram na mocnym PC z RTX 3070 Aours...
  16. heniek29cr

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Czekamy CD Project Red........Jęzory wywalone....szczęka opadnięta.... a nasze zaufanie w Waszych rękach......Jutro będzie się działo!!!!!Będzie impreza!!!!!:-) CZEKAMY!!!!!
  17. heniek29cr

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Brawo!!!! Fajny film:-) a dla czytających co nie widzieli a lubią takie klimaty to polecam : Alita: Battle Angel
  18. heniek29cr

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    W klimatach Cyberpunk 2077 .....poznaje ktoś skąd pochodzi fotka z załącznika? P.S.....Już wiem z jakiego źródła miedzy innymi CD Project brał inspiracje....
  19. heniek29cr

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    ok:-) dzięki za odpowiedź:-) a chociaż raz zapolowałeś na gościa z cyberpsychozą? bo o wątkach pobocznych wspominać nie będę.....za dużo pisania a tym bardziej świetnego grania:-) Dla mnie pierwsze zetknięcie z cyberpsychopatycznym zrobiło mega wrażenie:-) no i genialnie walczy się kataną oraz...
Top Bottom