Search results

+
  1. skylinetrooper

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Jeszcze parę drobnych kwiatków, ktore przyuważyłem (i to już naprawdę będzie koniec z mojej strony, słowo skauta): 1. Kilkakrotnie natknąłem się na grupę postaci typu dwie prostytutki, samochód i pan z telefonem tuptający sobie w pobliżu (w różnych miejscach miasta, co zrozumiałe); niby bardzo...
  2. skylinetrooper

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Hmm... chyba zaszło nieporozumienie :) Ja wcale nie neguję Twojej propozycji, wydaje mi się jak najbardziej sensowna. Część mojego postu dotycząca tej hecy z samochodami to raczej osobista smutna refleksja. Całkowicie się zgadzam, że gruntowna przebudowa to raczej nie w naszej wersji...
  3. skylinetrooper

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Być może, dla mnie jednak telefony o sprzedaży samochodów były każdorazowo rozczarowaniem - naiwnie myślałem, że czeka mnie jakaś nowa fajna robota (ewentualnie nawet na później, ale jednak zleconko). Z mojego subiektywnego punktu widzenia cały ten moduł telefonicznego handlu autami mógłby nie...
  4. skylinetrooper

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Fajny pomysł i jest to jakieś rozwiązanie. Niestety na eliminację całego pakietu questów związanych z tymi autami nie ma co liczyć, a właśnie to najbardziej mnie by przypasowało, bo tych wnerwiających telefonów / smsów pewnie jeszcze dostanę zatrzęsienie. Za każdym razem, gdy odzywał się do mnie...
  5. skylinetrooper

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Trochę ode mnie (powiązane trochę z jednym z moich postów w głównym dziale). Jeżeli miejscami zabrzmię złośliwie, to z góry przepraszam. Jestem (podobno) dość miłym gościem i wszystko poniżej to raczej podszyte żartem rozczarowanie. No ale też jakieś nieśmiałe propozycje na ulepszenie tej w paru...
  6. skylinetrooper

    Cyberpunk 2077 - bolączki (nie)immersyjnego FPP

    Dziękuję. Skupiłem się tu tylko na aspekcie "First Person", i chyba tylko w tym co najbardziej rzucało mi się w oczy. Problemów w grze jest znacznie więcej, ale o tym już napisano wystarczająco dużo. Nadal mam nikłą nadzieję, że za jakiś czas będzie można do tego tytułu powrócić i będzie to tym...
  7. skylinetrooper

    Cyberpunk 2077 - bolączki (nie)immersyjnego FPP

    Szanowni Twórcy z CD Project Red, Proszę nie odbierać treści tego posta jako "roszczeniowego" bełkotu sfrustrowanego nastolatka. Jestem już po 40-tce, bardziej intensywną zabawę w gry komputerowe mam już dawno za sobą, a gry obecnie "odpalam", jeśli w ogóle, raczej dla chęci doświadczenia...
Top Bottom