Chór Kameralny w Edycji Rozszerzonej

+
Chór Kameralny w Edycji Rozszerzonej



Jakiś czas temu pisaliśmy o naszej wspłpracy z Chrem Kameralnym z Bydgoszczy. Czas na ujawnienie kilku szczegłw na temat tej wspłpracy. Utwr, ktry chr nagrał wraz ze studiem CD projekt RED, nosi tytuł Elaine Ettariel (Nadobna Ettariel) i był skomponowany przez Marcina Przybyłowicza do słw elfiej pieśni z książek Sapkowskiego.
Przygotowaliśmy dla Was film, w ktrym twrcy muzyki opowiadają o swoim dziele oraz o tym gdzie znajdziecie je w Edycji Rozszerzonej.
Chcielibyśmy podziękować jeszcze raz całemu chrowi za wspłpracę, szczeglnie panu prof. Januszowi Staneckiemu, ktry dyrygował całemu zespołowi.
I na koniec prawdziwa niespodzianka specjalnie dla Was. Plik mp3. z nagraniem. Miłego słuchania!
 
Oni to śpiewają?:

Yviss, m’evelienn vente cáelm en tell [Miłować ciebie, to jest życia mego cel]

Elaine Ettariel [Nadoban Ettariel]

Aep cor me lode deith ess’viell [Zachować tedy pozwól wspomnień skarb]

Yn blath que me darienn [ I czarodziejski kwiat]

Aen minne vain tegen a me [Miłości zakład twej i znak]

Yn toin av muireánn que dis eveigh e aep llea…[Kroplami rosy niby łzami posrebrzany…]



L’eassan Lamm feainne renn, ess’ell,

Elaine Ettariel,

Aep cor aen tedd teviel e gwen

Yn blath que me darienn

Ess yn e evellien a me

Que shaent te cáelm a’vean minne me striscea…



(Ettariel blath [Kwiat Ettariel])
 
Niestety yt nie pozwala mi obejrzeć bo nie mam konta :(
Czy bezpiecznie jest założyć że motyw przewodni z ostatniego trailera który był motywem z jedynki był nagrywany przy współpracy z tym chórem? :)
 
Fajnie to brzmi. Może jestem przewrazliwony, ale czy w utworze w czasie 1.17 - 1.23 słychać kolejne nawiązanie do motywu przewodniego W1?
 
Ahh... Coś pięknego :). Sam jestem chórzystą i bardzo dobrze rozumiem i znam z doświadczenia, że dobry chór musi być elastyczny. (Nie dawno uczyłem się utworu pochodzącego ze wschodniej części afryki jak się dowiedziałem, po dziś dzień w tamtych plemionach śpiewają go dzieciom do snu jako kołysankę :D ) Takie utwory to dla mnie miód na uszy. Cieszy mnie to, że sięgnęliście do budowy klimatu po głos ludzki, a nie same często sztucznie przez komputer wywołane dźwięki, jak to w innych grach bywa BRAWO!

Kickowski said:
Fajnie to brzmi. Może jestem przewrazliwony, ale czy w utworze w czasie 1.17 - 1.23 słychać kolejne nawiązanie do motywu przeodniego W1?
Tak też takie mam wrażenie, bardzo podobne dźwięki jak nie te same :).

Scaliłem Twoje posty. Nie piszemy dwóch pod rząd ;)
gbf
 
Piękny nostalgiczny utwór. Fragmenty podsumowań okraszone tym utworem chóralnym ukazane na filmie są naprawdę świetne. Aż zazdroszczę graczom, którzy sięgną po Wiedźmina 2 pierwszy raz. W Wiedźminie nie ma dobrych czy złych decyzji, wszystkie niosą za sobą pewien ciężar więc i tak są trudne do podjęcia, a tu dostajemy jeszcze po sumieniu takim filmikiem mówiącym: patrz co zrobiłeś, ile ludzi/elfów/krasnoludów cierpi przez Ciebie, mogłeś ich uratować, mogłeś zdecydować inaczej...
 
Piękne :)
Wielkie dzięki, że udostępniliście ten utwór do pobrania.


Kickowski said:
Fajnie to brzmi. Może jestem przewrazliwony, ale czy w utworze w czasie 1.17 - 1.23 słychać kolejne nawiązanie do motywu przewodniego W1?
Też odniosłam takie wrażenie :D
 
Jak mogę pobrać ten plik ? Mi się on automatycznie włącza przez QuickTime'a i jest tylko do odsłuchania :/

EDIT: Dziękuję ślicznie, już działa :)
 
frajer45 said:
Jak mogę pobrać ten plik ? Mi się on automatycznie włącza przez QuickTime'a i jest tylko do odsłuchania :/

Prawy myszki -> zapisz element docelowy jako.
 
frajer45 said:
Jak mogę pobrać ten plik ? Mi się on automatycznie włącza przez QuickTime'a i jest tylko do odsłuchania :/
Prawym na link "zapisz element docelowy jako..."

@Wallace
: byłeś szybszy :D
 
MM360 said:
I na koniec prawdziwa niespodzianka specjalnie dla nas. Plik mp3. z nagraniem. Miłego słuchania!

A nie przypadkiem 'specjalnie dla was'? :)
Amuzyka bardzo klimatyczna, na pewno doskonale się wpasuje do gry.
Jeszcze 33h 38min do premiery :D
 
Łał... CDR, kawał dobrej roboty. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek inny zatrudniał chór do produkcji gry. Więcej takich smaczków :)
 
Może i zabrzmi to patetycznie, i nazbyt podniośle, ale w takich chwilach czuję się dumny, że jestem Polakiem. Dumny z powodu naszej kultury, osiągnięć i historii. A ten utwór... łał, aż ciarki przechodzą. CUDNE PRZEŻYCIE, bo pisać, że "rzecz", to jakieś nieporozumienie... :)
 
GwynCerbin said:
Łał... CDR, kawał dobrej roboty. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek inny zatrudniał chór do produkcji gry. Więcej takich smaczków :)

W takim razie chyba bardzo mało słyszałeś :) chóry, orkiestry, to dość powszechne.
 
Top Bottom