Chór Kameralny w Edycji Rozszerzonej

+
Piękne nagranie, zaiste.

Teraz czekam na jakiś trailer, z Ciri, bądź Yen spotykających Geralta z tym chórem w tle. :)
 
GwynCerbin said:
Łał... CDR, kawał dobrej roboty. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek inny zatrudniał chór do produkcji gry. Więcej takich smaczków :)

Polecam wpisać sobie w YT "Two Steps From Hell" - jedna z najlepszych wytwórni nagrywająca tak zwaną "trailer music", epicką muzykę klasyczną występującą w trailerach, by nadać im... epickości ;)
 
Czy gdyby film wkleić na forum, to Ci bez konta też nie mogą oglądać?
[media]http://www.youtube.com/watch?v=mFVJuItlabI&has_verified=1[/media]
 
Podoba mi się - jak chyba każda chóralna pieśń, ma w sobie 'to coś'; może brak odrobinę głębi, hm, nie wiem, jak to nazwać, ale niskie tony by mi tu fajnie brzmiały, bo robi się monotonnie, jednak tekst pasuje idealnie (dzięki, Torpeda).
 
Temu kto wymyślił, aby chór śpiewał po elficku flaszka temerskiej żytniej się należy!
 
Klimatyczne. Ciekaw jestem jak to będzie pasować do tych wszystkich możliwości kombinacji świata - sądzę że był to też jeden z powodów dla którego twórcy posłużyli się tam w większości zatrzymanymi w ruchu postaciami.

Wygląda fajnie, tylko czekać aż zobaczymy to w grze :).
 
Genialnie, że takie klimatyczne utwory znajdą się w Edycji Rozszerzonej! :) Choć brakuje mi tu ręki Blaszczaka i muzyki z W1, to trzeba was pochwalić za zatrudnienie tego chóru, brzmi to genialnie!
 
undomiel9 said:
Podoba mi się - jak chyba każda chóralna pieśń, ma w sobie 'to coś'; może brak odrobinę głębi, hm, nie wiem, jak to nazwać, ale niskie tony by mi tu fajnie brzmiały, bo robi się monotonnie, jednak tekst pasuje idealnie (dzięki, Torpeda).
To by mogło przeszkadzać.
Wyobraź sobie scenę, w której Geralt o niższym tonie opowiada o jakichś wydarzeniach, a w tle leci ta muzyka. W tym momencie całość będzie się uzupełniać i będzie idealnie :)
 
Przepiękna twórczość :) Oby była ona bardziej owocna a nie tylko 1 mp3 More more.... Muzyka jest super klimatyczna i mam nadzieję że w 3 będzie jej więcej :)
 
Top Bottom